Akce eshop zdarma

Prodej zboží na internetu za pomoci internetového obchodu je stále více využívanou formou byznysu. Tržby v internetových obchodech rostou a eshopů přibývá jako hub po dešti. Průzkumy trhu odhadují, že v roce 2016 se uskuteční více než polovina obchodních případů pomocí internetu a eshopu.

Také pro provozovatele kamenných obchodů je eshop dobrým nástrojem pro zvýšení obratu a vybudování si lepších nákupních podmínek díky vyššímu obratu u svého dodavatele.

Novyshop nabízí eshop zdarma. Zákazníci zaplatí pouze za hosting eshopu. Zdarma je provedene instalace a nastavení eshopu a zdarma si můžete také vybrat novou CZ nebo EU doménu, na které budete Váš eshop provozovat.

Tvorba eshopů je naší hlavní činností již od roku 2004. Máme bohaté zkušenosti a dobře víme co je pro provoz úspěšného internetového obchodudůležité. Všechny instalované eshopy disponují pokročilou SEO optimalizací pro vyhledávače.

Mnoho našich zákazníků začalo před lety provozovat malý internetový obchod a dnes provozují velký a úspěšný eshop s vysokými tržbami. Náš eshop ikdyž je zdarma má kvalitní funkce a design eshopu vám můžeme v případě potřeby vytvořit na míru za velmi dobrou cenu. Vlastní eshop zdarma můžete mít v provozu ještě dnes. Nabízíme také individuální úpravy modulů eshopu, jazykových překladů, placenou technickou podporu a další služby.

Aplikace eshopu nabízí moderní funkce: Více jazyků, více měn, více druhů dopravy a platby, fakturaci, skladové hospodářství, propracované statistiky prodeje a návštěvnosti, cenové skupiny uživatelů a řadu dalších užitečných funkcí.

Více informací ke službě eshop zdarma najdete na hlavním webu tohoto našeho projektu Novyshop.cz kde najdete také diskuzní fórum na téma „Provoz e-shopu. Můžete se zde podělit o své zkušenosti s provozem internetového obchodu nebo se poradit s ostatními uživateli při řešení problémů.

Těšíme se na naši spolupráci. Rozjeďte Vaše podnikání online na internetu!