Jak zvýšit počet návštěvníků na stránkách?

Potřebujete zvýšit počet objednávek produktů objednaných přes e-shop nebo získat kontaktní údaje na cílovou skupinu? Vždycky potřebujeme od zákazníků pouze slyšet to, co pomocí internetu chtějí dokázat. Hlavním úkolem IT Logica je navrhnout a zrealizovat komplexní řešení. Pomáháme plnit obchodní i komunikační cíle klientů pomocí internetu. Například i s pomocí SEO optimalizace a PPC.

Cíle internetového marketingu

Naše schopnosti a kreativitu umíme užít pro sestavení komunikačních strategií na Internetu, tvorbu a správu webových řešení klientů, internetový marketing (PPC, sociální sítě) i poskytování analytických a konzultačních služeb. Klientům poskytujeme zkušenosti a usilujeme o plnění potřeb majitelů.

Za své poslání považujeme úspěšné fungování partnerů a k naplňování našeho poslání nám pomáhá sedm primárních hodnot IT Logica.

Základní hodnoty vedení marketingu firmy

  • Spolehlivost  – dohodnutý termín dodání řešení je pro nás závazný.
  • Důslednost – produkovaná řešení uživatelsky i technicky testujeme.
  • Přínosnost – dbáme na to, aby požadované zadání ze své podstaty mohlo naplnit cíle klienta,
  • Nápaditost  – stačí nám obecné zadání, ze kterého díky našim zkušenostem a schopnostem s webovým prostřenidím vytvoříme kreativní a proveditelnou specifikaci.
  • Měřitelnost – výsledky práce pro zákazníky, zejména v oblasti internetového marketingu vždy exaktně měříme
  • Respekt – vůči klientům a jejich společnosti se chováme vždy zdvořile a respektujeme jejich přání a cíle.
  • Spokojenost – spokejenost klientů je pro nás prvořadým zadáním, na němž se podílí 100% dodržení termínu

Analýzy a konzultace marketingových řešení

Společně budeme hledat cesty, jak přivést na Vaše stránky více návštěvníků a jak z těchto návštěvníků udělat maximum zákazníků. Navrhované analyzační služby budou sledovat stanovené cíle. Poté budeme sledovat, jak se projektu daří a navrhovat možná vylepšení. Například i s využitím SEO.

Tvorba webových prezentací

Naším hlavním cílem při stavbě aplikací je uspokojení cílové skupiny a klienta. Umíme stavět vše. Od malých webů přes targetované e-shopy po rozsáhlé intranetové aplikace. Při práci zapojujeme veškerou naši kreativitu i technické know-how. Nestavíme obyčejné weby, ale weby, které mají smysl a plní stanovený účel.

Internetový marketing – SEO optimalizace a PPC

Je jedno, k jakému účelu má Váš web sloužit. Ale určitě ke plnění cílů Vašeho webu budete potřebovat návštěvníky . Existuje nespočet možností internetové propagace. Výběr nejefektivnější varianty vyžaduje zkušenosti a znalosti prostředí online marketingu. Rádi pomůžeme najít tu správnou cestu, jak může být propagace marketingem na internetu efektivní.

Facebook, Google+Propagace – sociální sítě

Možnost využít Facebook pro firemní a komerční účely je všeobecně známá. Čeho konkrétní firma může dosáhnout a jak zajistit, aby aktivity na Facebooku přinesly skutečný, prodeji změřitelný přínos? To umějí jen specialisté na sociální sítě, kteří se Facebookovým aktivitám dlouhodobě věnují na profesionální úrovni. Sociální sítě nejsou jen Facebook, ale i Twitter, LinkedIn, Google+, Youtube a další.

Propagace – PPC kampaně

PPC dávno není novinkou či nadstandardní službou. Velká konkurence tlačí cenu za proklik nahoru, často na hranici efektivity. Právě proto je důležité realizovat PPC kampaně ve spolupráci se zkušenými marketingovými odborníky. Výhodou je rychlé uvedení reklamní kampaně, možnost cílení kampaně a efektivního řízení investic do tohoto způsobu internetové propagace.

Referenční projekty ukazují komplexnost služeb IT Logica. Jsme hrdí na schopnost pochopit a přizpůsobit se potřebám klienta a konkrétnímu tržnímu segmentu.