Podvodníci rádio zlatá praha

Podvody na rádiu zlatá praha

Internetové vody poskytují obrovský prostor pro podvodníky, nemusí se vždy jednat jen o soukromé osoby nebo jednotlivce, v dnešní době se začíná rozmáhat i celé seskupení podvodníků kteří ze slušných lidí rafinovaným podvodem lákají fin. hotovost a sponzorské dary. Jedním z takto rafinovaných podvnodníků je i rádio zlatá praha a v pozadí schované osoby figurující v různých sférách businessu.

Rádio zlatá praha začala nelegálně vysílat v dubnu roku 2012 pod vedením generálního managera Martin Furda, moderátorky Petra Matušková a Jiří Hamer vlastník domény zlatapraha.cz a údajný provozovatel služeb taxi v Praze, dále v pozadí působící podnikatel s přezdívkou Bróňa a dále Michal Flak.

Rádio zlatá praha dostávala sponzorské dary které jsou rozdávány uvnitř rádia ačkoli ve sponzorské smlouvě bylo uvedeno, že se rozdají na společenské akci, čímž tedy byla smlouva porušena a měla být smlouva na tomto základě vrácena i s plnohodnotným darem nebo odpovídající částce. Dále byl poskytnut dar který měl sloužit jako dárek pro soutěžící přímo v éteru, taktéž tato dohoda neuspěla a několik darů bylo rozdáno opět v rádiu mezi nelegálně zaměstnané moderátory bez legálních pracovních smluv či dohodách o práci.

I já jsem byl jedním ze soutěžích kdy jsem správně odpověděl na otázku v soutěži rádia zlatá praha a měl jsem obdržet výhru v podobě večeře pro dvě osoby a jedno víno v restauraci Pospíšil v Pražských Holešovicích, jenže výhra nebyla dodnes předána i po několika urgencích např. Martina Furdy nebo dnes již méně známe bývalé moderátorky Dance Radia z kterou rádio rozvázalo spolupráci jako ostatně s Lubošem Novákem, který taktéž spolupracuje s rádiem zaltá praha.

Před několika týdny proběhla v rádiu zlatá praha interní schůze při které jeden nejmenovaný budoucí investor odhalil podvodné jednání moderátorů rádia zlatá praha a generálního managera. Bylo to smutné zjištění. Rádio zlatá praha vysílalo takzvaně načerno tudiž nelegálně, veškeré účty zůstavali nezaplacené a co víc probíhal přímo ve studiu rádia zlatá praha podvod s podpisy na dokumentech při kterém byla svědkem i moderátorka Johana Bláhová. Falšování podpisu ohledně domu figurovala Petra Matušková a její současný přítel, Martin Furda. Jednání z interní schůze bylo nahráváno na záznamové zařízení na dvou přístrojích, nahrávání bylo předem schváleno moderátorkou Radkou Stratilovou která vlastní jeden ze záznamů. Když se dotyčný chtěl bránit a chtěl zpět své investice které do rádia investoval bylo mu vyhrožováno a musel podepsat dokument o mlčenlivosti panem Jiřím Hamerem a Petrou Matuškovou a zastupující jakoby advokátkou. Advokátka to samozřejmě nebyla, po zjištění soukromých detektivů se z advokátky vyklubala velice známa podvodnice která okrádala a podváděla lidi na doménách a ani její jméno není pravé.

V současné době bylo podáno trestní oznámení na rádio zlatá praha a spol. a veškeré materiál předán i mediálním skupinám.

Zvukový záznam bude v nejbližších hodinách nahrán na youtube kde bude volně šiřitelný.

Dále chceme upozornit možné firmy nebo živnostníky kteří budou chtít reklamu na rádiu zlatá praha ať s nima nespolupracují, jejich poslechovost na play.cz , radiohosting.cz nebo radioo.cz je takřka nulová s maximálním počtem do 130 posluchačů z čehož je převážná většina z tvrdého jádra kteří diktují směr hudby.

Do soutěží nikdo netelefonuje, vše je jen podvod…. kontaktují se fejkově kamarádi aby do soutěže volali nebo posílali fotografie viz. například soutěž s xparfemy.cz.

Další informace přineseme v dalších dnech.