Dřevěné hračky – přírodní hračky ze dřeva na MrakyHraček.cz

Hračky ze dřeva jsou používané už dlouhá desetiletí, ne-li staletí. Dokonce i v dnešní technologické době jsou hračky ze dřeva stále oblíbenějšími. Mnohé děti dají přednost dřevěným hračkám, před elektronickými hračkami, které blikají, či vydávají nějaké zvuky.
Mnohé dřevěné hračky podporují anylytické myšlení.Velké množství hraček nutí používat i představivost a fantazii vašich ratolestí.
Náš sortiment nabízí nepřeberné množství i dřevěných stabvebnic, se kterými si děti vyhrají a zabaví je na dlouhé týdny. Mezi tyto stavebnice se řadí jednak skládací kostky, ale především domečky a jiné stavby, které lze postavit díky podrobnému návodu, který obsahuje každé balení.
Zejeména stavby značky Walachia mohou být pro děti opravdovou zábavou. Tyto stavebnice obsahují dřevěné „trámy“, ze kterých lze postavit kopie staveb jako jsou kostely, chaloupky, či velký hrad. Vyjímkou není aní dřevěný větrný mlýn, který je naprostou kopií opravdických mlýnů, jak je známe.
Dívky bezpochyby ocení dřevěné domečky pro panenky. Tyto domečky mají díky svému materiálu vysokou životnost. Navíc vypadjí daleko lépe než klasické plastové domečky, které navíc dlouho nevydží. Samozřejmostí je i dřevěný nábytek, kterým lze vybavit každý domeček pro panenky vaší holčičky.
Naše nabídka obsahuje i doplňky pro samotné panenky, jako jsou malá hřiště a mnoho dalších.
Chlapci ocení zejména parkovací garáže, které navíc obsahují i příslušenství. Garáže jsou vícepatrové. Vaše ratolest může s autíčkem vyjet nahoru výtahem a dolů sjet autíčkem po „silnici“. Tato hračka obsahuje i myčku na automobily, což znamená mnoho stráveného času, u této propracované hračky, vaším dítětem. Další hračkou zejména pro chlapce může být i čerpací stanice, se kterou se vaše ratolest nemůže nudit.
Dřevěné hračky se v poslední době těší velkému úspěchu, který je dán především kvalitou hraček. Navíc se jedná o zdravotně nezávadný materiál, díky ochranému nátěru hraček.

Fonetip s.r.o.
www.mrakyhracek.cz