FreeSat

Mnozí z nás již vlastní satelitní přijímače, díky kterému je možné sledovat spousta programů, ať už se jedná o naučné, nebo akční pořady.
Pokud ovšem ještě nevlastníte FreeSat TV, tak ze sledování vašich oblíbených pořadů nemáte stoprocentní požitek.
Jedná se vlastně o satelitní službu, kterou si může dovolit opravdu každý. Nabídka FreeSat obsahuje nejsledovanější programy jako jsou ČT1, ČT2, NOVA, PRIMA COOL, PRIMA a spousta dalších, ať už slovenských programů, nebo i anglických jako BBC, CNN a další.
Mezi volně vysílané programy patří zejména CCTV News, Music BOX, Planeta RTR a samozřejmě mnoho dalších.
Ke zdárnému provozu je potřeba samozřejmě celý satelitní komplet, který se skládá z paraboly, konvertoru, koaxiálu, f-konektoru.
Součástí balení FreeSat UPC je satelitní přijímač a samozřejmě i karta, kterou máte po celou dobu užívání.
Největší výhodou je sledování pořadů bez zbytečných měsíčních poplatků! Další bezkonkurenřní výhodou je širší nabídka kanálů. Jedinými náklady je aktivační poplatek, který je hrazen jednorázově a administrativní poplatek, který je jen jednou ročně.
Dokoupit samozřejmě lze i další balíčky programů. V naší nabídce se nachází celkem 5 balíčků v různých cenových relacích. Mezi levnější balíčky se řadí především FreeSat Plus s programy AXN, AXN Crime, Discovery world, History, Cartoon Network a další, nebo balíček FilmBox, který nezklame pořady pro celou rodinu.
Mezi dražší balíčky patří HBO Pak, který obsahuje samozřejmě kanály HBO, HBO 2 a HBO Comedy. Balíček HBO MaxPak obsahuje navíc HBO HD, Cinemax a Cinemax 2. FreeSat Active zahrnuje kanály jako Daring! TV a HUSTLER TV.
V naší nabídce je možné zakoupit i celý satelitní komplet s kartou FreeSat TV. Tento komplet, jak již název napovídá, se skládá ze satelitního přijímače, f-konektorů, LNB konvertoru, koax metráže, paraboly a samozřejmě i zmíněnou FreeSat medium karta.

Fonetip s.r.o.
www.satelitni-komplety-shop.cz