Jak vybrat a kde koupit dětské hřiště

Kolikrát v životě jste kupovali auto? Asi už několikrát. A víte, docela přesně, jakou značku, jaký motor byste rádi měli a nebo aspoň jakou barvu.

A kolikrát jste kupovali dětské hřiště? Nejspíš nikdy. Z hlediska rodinného rozpočtu nejde sice o tak velkou investici, jako je třeba nákup auta, ale z hlediska šířky nabídky, správného výběru výrobce a dodavatele a významu pro bezpečnost a komfort Vašich nejbližších je nákup dětského hřiště minimálně stejně významný.

A vlastně nikdo s nákupem dětského hřiště nemá zkušenosti.

Na internetu z obrázků poznáte tak maximálně barevnost, ale představu o provedení, deailech zpracování, rozměrech a srovnání jednotlivých konkurenčních výrobků získáte pouze pokud si jednotlivé výrobky fyzicky prohlédnete.

Co s tím?

Nejjednodušším a nejrychlejším řešením  je návštěva jediného showroomu Hřiště Piccolino (www.hriste-piccolino.cz) na ulici Českobrodské na Praze 9. Tato kamenná prodejna je jediná v České republice, ve které jsou na ploše 1500 m2 vystaveny výrobky nejvýznamnějších českých, evropských, ale i světových výrobců. Přímo na jedné ploše si můžete porovnat hřiště největšího světového výrobce Rainbow Play, hřiště z cedrového dřeva Selwood, dětská hřiště největšího evropského výrobce Jungle Gym, hřiště Blue Rabbit, Bear County, Monkey´s Home, Palis Gym i vlastní produkt tohoto unikátního obchodníka Piccolino Variant spojující ty nejlepší a nejpraktičtější prvky mnoha výrobců. Součástí prezentace je i široká nabídka skluzavek, nejrůznějších houpaček, dětské domečky, pískoviště, šplhací stěny a prolézačky, bazény a trampolíny. Zkrátka vše, co může Vaši zahradu proměnit v malý dětský ráj.

Během jedné návštěvy si můžete hřiště nejen vybrat, ale i zkompletovat jednotlivé herní prvky (herní věže, houpačkové moduly, šplhací moduly, skluzavky a houpačky) a – vzhledem k tomu, že cenová hladina jednotlivých obchodníků na internetu je zcela vyrovnaná – neuděláte chybu, pokud si hřiště i rovnou objednáte. Individuální poradenský servis na telefonu denně v době od 8.00 do 20.00, bezplatná doprava u všech dodávek nad 4.000 Kc a možnost objednávky montáže zkušenými montážními techniky jsou další bonusy, které k objednávce automaticky získáváte.

Návštěva showroomu, který je otevřen od pondělí do pátku od 9 do 17 h a v sobotu od 9 do 14 h může být zajímavým cílem sobotního rodinného výletu.

Přijďte si pohrát!

www.hriste-piccolino.cz