Okořeňte si večírek lechtivým striptýzem

Chystáte bujarou party a přemýšlíte, čím ji vylepšit? Nabízí se hned několik typů, obzvlášť v Praze, která je na tyto aktivity jako stvořená. Pokud máte dostatek kuráže a víte, že to vaše hosty nijak nepopudí, okořeňte jí striptýzem.

Striptýz jako show

Uspořádat večírek, o kterém se bude ještě dlouho mluvit, může být docela kumšt. Ovšem s kvanty dobrého jídla, výběrových drinků a příjemnou hudbou to půjde. Pokud ovšem chcete opravdu zaujmout, musíte něco přihodit. Skvělým řešením pro společnost, která se ráda zabaví a není přehnaně prudérní, je striptýz! Mužně stavění fešáci, kteří své tělo odhalí v celé kráse, budou bezpochyby třešničkou na dortu, která přítomným ženám rozzáří oči. Pánům zas parádní podívanou nabídnou spoře oděné dámy, které své vnady vystaví na odiv. Vystoupení přitom nemusí být nijak vulgární, i striptýz může mít formu elegantní, byť trochu lechtivé, show.

Pánský striptýz? Praha má na výběr

Rýsuje se vám ryze ženská společnost, která ocení nekonvenční zábavu? Co takhle pánský striptýz? Praha nabízí hned několik agentur a podniků, které vám udělají program přímo na míru. Můžete mít třeba striptéry hned dva, případně pár. Nic není nemožné, ani striptýz, ve kterém hrají hlavní roli lesby. Nebo dokonce sado-maso striptýzová show! Jestli vám ovšem klasický striptýz přijde už trochu moc, zvolte radši jeho americkou variantu, při které striptérova tanga zůstanou na místě. Jestli přeci jen pomrkáváte po troše nahoty bez striptýzu, potěšte své hosty alespoň obsluhou nahoře bez.

Bodypainting jako součást zábavy

Party nebo firemní večírek dostane ty správné grády s bodypainting show. Jde o krásnou podívanou, do které se hosté můžou aktivně zapojit, nebo vše ponechat v rukou umělce, který na úplně či částečně odhalená ženská těla maluje.

Pokud chystáte náročnější akci, neváhejte se poradit s profesionály, kteří vám poradí, jak program zařídit, aby byl večer nezapomenutelný.