Woody hračky

Pokud si myslíte že vaše dítě už má dost klasických nekvalitních plastových hraček, pořiďte vaší ratolesti dřevěnou stavebnici, kterou jen tak nezničí. Navíc se s ní dá užít neskutečně mnoho zábavy a jen tak neomrzí.
Velkou výhodou těchto Woody hraček je zdravotní nezávadnost, jelikož každá část dřevěné stavebnice je ošetřena zdravotně nezávadnými nátěry. Děti navíc mnohdy upřednostňují hračky právě z přírodních materiálů před elektronickými hračkami, které navíc blikají a vydávají nejrůznější zvuky.
Velmi dobrou hračkou je určitě nespočet domečků a hradů, jež nabízí náš sortiment. Není krásnějšího pohledu na upravený domeček pro panenky, zvlášť když je ze dřeva. Těchto domečků je taktéž obrovské množství. Může se jednat o domeček s terasou, dvoupodlažní a spoustu dalších. V naší nabídce je i několik druhů stájí, pokud vaše dítě vlastní nějakého toho poníka. I tyto stáje jsou samozřejmě ze dřeva stejně jako několik druhů stodol a spousta jiných domečků ať už pro panenky, nebo pro koníky.
Ovšem samotný prázdný domeček je o ničem. Proto by vaše holčička měla jednoznačně vlastnit i nějaký ten nábytek. Ten se samozřejmě v našem sortimentu taktéž nachází. I nábytek se rozlišuje na místnosti ve kterých se bude nacházet. Tyto místnosti se rozlišují na obývací pokoj, kuchyň a samozřejmě i dětský pokojík, který si dítě, tak jako ostatní místnosti, postaví dle svého gusta.
Menší děti ocení především jezdík, který děti tlačí před sebou a klaun, který je upevněn na konci jezdíku se rozpohybuje. Samozřejmě na konci jezdíku se může nacházet lachtan, nebo dokonce i slon. Náš sortiment nabízí i nespočet loutek na provázku, díky kterému buď vy a nebo vaše děti vám mohou zahraát loutkové divadlo. Samozřejmostí jsou i pohádkoví maňásci, které naše internetové hračkářství nabízí.
Menším dětem se bude rovněž líbit tahací pejsek, nebo kočka na kolečkách. Na kolečkách se rovněž nachází i koník, nebo opět pes. Ovšem tyto Woody hračky slouží spíše jako pomůcka dětem při chození.

Fonetip s.r.o.
www.mrakyhracek.cz