Bezpečnost

Společnost Ambra je na trhu známá hlavně jako výrobce kvalitního nábytku a interiérového vybavení. Ovšem asi jako každá firma usiluje o blaho svých zákazníků a dbá na jejich spokojenost. Proto nabízí i výrobky, které byste v katalogu možná ani nehledali!

Ambra myslí na vaši bezpečnost, a proto přichází na trh s nabídkou lékárniček, nebo detektorů alkoholu (sekce Provoz). Každá domácnost, či provozovna by měla mít svou malou lékárničku první pomoci. V e-shopu najdete opravdu veliký výběr. Například Lékárničku kovovou bez náplně za 970,20 Kč (bez DPH), která je svým zpracováním vhodná například do průmyslových provozů. Je vybavena protiprachovým těsněním, a tak je zabezpečena i čistota umístěných pomůcek. V nabídce jsou také kompletní náplně do lékárniček. Ty můžete zakoupit ve dvou typech. Jedná se o typ Standart (365,50 Kč bez DPH), který je vhodný zejména do domácnosti, nebo firem s běžnou mírou rizika. A dále typ Speciál (744, 80 Kč bez DPH), který je již určen pro náročnější pracoviště s vyšší mírou možnosti úrazů. Výpis všeho, co tyto náplně obsahují, najdete v katalogu.

Na lékárničku nesmíme zapomínat ani v autě! A tak ji lze zakoupit za 195 Kč (bez DPH). A u auta ještě zůstaneme. Všichni známe heslo, že alkohol za volant nepatří, a tak by měl být každý řidič velice obezřetný. Velikým zlem je tzv. zbytkový alkohol, který člověk na sobě tolik nepociťuje, ale přesto naše vnímání a reakce dokáže hodně ovlivnit. A abychom si byli zcela jistí, že za volant usednout můžeme, je třeba u sebe mít detektor alkoholu. A i ten Ambra nabízí! Pokud vám vyhovuje jednodušší typ, je k mání trubičkový tester za 189,10 Kč (bez DPH). V balení je 10ks trubiček, které fungují na principu změnění barvy v případě přítomnosti alkoholu. Náročnější uživatele potěší senzory s větší přesností a konkrétním ukazatelem hladiny alkoholu v krvi. Pohybují se v cenách od 1852,20 Kč (bez DPH).