Homeopatická poradna

 

 

Homeopatiehomeopatická pomoc v léčbě chronických nemocí, v překonání těžkých životních situací, v nalezení sebedůvěry. Určení šetrného a hluboce působícího homeopatického léku pro individualitu každého člověka. Homeopatie je velmi vstřícná a podporující.

 

Poskytnu Vám bezpečný, léčivý prostor – budu Vám naslouchat a ve ztišení a soustředění si můžete uvědomit příčinu svého onemocnění.

 

Uvědomění sebe sama, pomáhá nastartovat uzdravovací proces a aktivuje životní sílu, která je nejdůležitějším krokem k nastolení ozdravných procesů.

 

Pomocí metody vitálního vjemu Vám vyhledám hluboce působící homeopatický lék přesně pro Vás, který vystihuje způsob Vašeho vnímání a prožívání. Tím se nastartuje moudrá vitální síla, která řídí ozdravné procesy a tak je podporováno přirozené vyléčení mnohých, tzv. chronických chorob.

 

K léčení kromě homeopatie využívám také dalších náhledů celostní alternativní medicíny, zvláště, etikoterapie a logoterapie, které pomáhají k uvědomění sebe sama, smyslu svého života a k nastolení vnitřního míru.

 

 

 

Přijímám pacienty z celé České republiky. Působím v homeopatické poradně v Ostravě a Havířově.