Odstranění pigmentových skvrn.

Vyzkoušejte účinky přípravku Arbutin-bělící sérum.

 

Tento přírodní produkt napomáhá vybělování kožních pigmentových skvrn, který ve svém složení obsahuje arbutin, extrakt lékořice, vitamín E, C a koji kyselinu.
 
Koji kyselina je chelatační činidlo, produkováno několika druhy hub, především z Aspergillus oryzaeje, který má japonský název koji. Koji kyselina je vedlejší produkt při výrobě rýžového sladu při výrobě saké, rýžového vína. Jedná se o mírný inhibitor (neboli blokátor) tvorby pigmentu v rostlinných a živočišných tkáních. Proto je používaný v potravinářském a kosmetickém průmyslu k uchování barvy látek. V potravinářském průmyslu se používá například na řez ovoce, aby se zabránilo oxidačnímu hnědnutí, v mořských plodech se pomocí arbutinu zachovává růžová a červená barva plodů, v kosmetickém průmyslu se pak používá k zesvětlení kůže, kožních pigmentových skvrn.
 
Každodenní užívání Extreme Arbutinu ráno a před spaním zajistí postupné zesvětlování pigmentovýh skvrn. To vše přirozeně a bez vedlejších účinků. Výrobek neobsahuje minerální oleje, to znamená, že Vaše pleť nebude po nanesení séra mastná a pokožka bude volně dýchat.

 

Aplikace: aplikujte ráno před nanesením Vašeho každodenního krému nebo před nanesením make-upu a večer před spaním na suchou a čistou pokožku. Jemnou krouživou masáží dosáhnete lepšího proniknutí séra do pokožky. Nezanechává nevzhledný lesk na kůži.

Dermatologicky testováno. Neobsahuje parabeny (konzervační látky, které mohou způsobovat alergie). Kosmetický přípravek k zevnímu použití. Přípravek nebyl testován na zvířatech. Uchovejte mimo dosah dětí, informace o dalších přípravcích najdete na www.chytrezdravi.cz 

Objem: 30 ml  CENA 387,- k dostání na www.chytrezdravi.cz