Zdravá výživa

Hubnout se dá zdravě a s chutí. V našem e-shopu víme, jak na to. Zdravá výživa, to je to, na co se především specializujeme. Nabízíme například ořechové krémy, různé druhy oříšků, proteinové tyčinky, sladkosti bez přidaného cukru nebo ochucené pouze stévií. Objednat si můžete i probiotika, produkty bez lepku a bez laktózy, koření, soli nebo vločky. Nezapomínáme ani na vyznavače raw stravování a vegany a neustále rozšiřujeme i tento sortiment. Ze superpotravin u nás najdete matcha čaj, spirulinu, mladý ječmen a zázvorový prášek, to vše v bio kvalitě, zelenou kávu nebo kustovnici čínskou.

Kdo chce zdravě sladit, tomu doporučujeme vynikající čekankový sirup. Jde o novinku na trhu sladidel, která obsahuje jen 5 % sacharidů. Pro srovnání: přírodní javorový nebo sirup z agáve obsahují 10x – 15x více sacharidů. Toto sladidlo se dá použít k ochucení nápojů, moučníků, dezertů, palačinek a zmrzlinových pohárů. K jeho mimořádným vlastnostem patří i to, že umí zčásti nahradit tuk a má nízký glykemický index. Vyrábí se z čekankového kořene a obsahuje spoustu vlákniny. Naopak v něm nenajdete lepek, laktózu, konzervanty ani aromata.

Přemýšlíte, jak si dopřát sladkosti, ale nehřešit, protože obsahují cukr? Nabízíme zdravou alternativu, a to jsou cukrovinky slazené stévií. Chutnají výborně. Sladidlo stévie je vhodné i pro diabetiky a na rozdíl od cukru je také šetrné k našemu chrupu.