Stěhovací služba Interspedition Zeman

Ať už jste soukromník, firma či diplomat, našli jste si nový byt, dům, (komerční) kancelářské místnosti nebo jiné prostory pro vaše podnikání.
Potřebujete přestěhovat rozměrné nebo těžké věci (obrazy, lustry, automobily), starožitnosti, hudební nástroje (piano, klavír), vybavení kanceláře s nábytkem a výpočetní technikou i trezorem, potřebujete odbornou přepravu celoskleněného nebo jiného křehkého nábytku od výrobce k vám domů?

Pro firmu INTERSPEDITION ZEMAN –  Stěhování Praha to není problém je to každodenní práce.

Stěhovací služby firmy INTERSPEDITION ZEMAN nabízí Vám všem, kteří se chystáte cokoliv kamkoliv přestěhovat, svou odbornou pomoc a snadné stěhování. Tato firma vám nabízí veškeré stěhovací služby a služby s tím související na profesionální úrovni.
Stěhovací  firma INTERSPEDITION ZEMAN sídlí v Praze a můžete ji kontaktovat každý  den telefonem, emailem nebo na klientské lince, kde dostane odpověď na každou svou otázku a potřebné rady, jak stěhování hravě zvládnout.
Jste-li cizinec a nemluvíte-li česky, nemusíte mít žádné obavy. Stěhovací firma INTERSPEDITION ZEMAN zaměstnává opravdové odborníky na stěhování a tým zaměstnanců, kteří se s Vámi domluví anglicky a německy.

Stěhovací služba Praha INTERSPEDITION ZEMAN, poskytuje stěhovací služby nejen po Praze, ale i stěhovací služby vnitrostátní, mezinárodní a mezikontinentální.
Firma INTERSPEDITION ZEMAN již od roku 1991 pracuje na českém trhu a to je již 21 let, a díky svým naprosto precizně a bezproblémově odvedeným stěhovacím pracím a zkušenostem spokojených zákazníků, je jedničkou ve svém oboru.
Majitel stěhovací firmy INTERSPEDITION ZEMAN je držitelem mezinárodně platného certifikátu EU, který jej a jeho firmu opravňuje ke všem mezinárodně – dopravním operacím v EU a jejích přidružených státech. Žádná jiná stěhovací firma v Praze, ani v celé ČR tento certifikát nevlastní.
Stěhovací firma INTERSPEDITION ZEMAN poskytuje několik druhů stěhování svým klientům. Stěhování silniční (vlastními vozy), stěhování námořní (kontejnery), dále pak silniční, námořní a letecké cargo. Jelikož mezi poskytované služby této firmy patří i (národní) mimounijní a mezikontinentální stěhování a přeprava předmětů, vyřídí za Vás firma veškeré formality na celních úřadech a zajistí potřebné spediční dokumenty.

Nemusíte mít obavy o vaše drahocenné, vzácné, umělecké a jiné předměty. Stěhování INTERSPEDITION ZEMAN Praha se postará o profesionální balící službu, plné pojištění stěhovaných předmětů a bezproblémovou bezpečnou přepravu. Dále pak také vyřídí veškeré zasílatelské služby.

Vaše stěhované předměty mohou být přestěhovány několika způsoby. Záleží jen na Vás a Vašich požadavcích, kterou službu této firmy využijete. Stěhovací práce si můžete objednat se základním, středním nebo kompletním balícím servisem. Ke své práci používají zaměstnanci firmy spotřební obalový materiál (ochranné folie a bublinkové folie, přířezové desky, polystyrenová výplňová tělíska, moralínové výplně, hedvábný, voskový nebo balicí papír aj. (samostatné) speciální kartonáže např. pro přepravu knih, oděvů, porcelánu, elektroniky a další speciální obalový materiál. Žádná stěhovaná věc – jakkoliv těžká a velká nepřijde při stěhování k újmě a jakémukoliv poškození či rozbití.

Pražská firma INTERSPEDITION ZEMAN přistupuje ke každému svému klientovi jednotlivě a pečlivě s vědomím, že každý zákazník je jedinečný – tak jako předmět, který si klient přeje stěhovat.
Využijte profesionální služby firmy INTERSPEDITION ZEMAN a Vaše stěhování bude pro Vás nakonec radostí!