Imrwere Stěhování

Plánujete stěhování? Máte plné ruce práce a nechcete si ještě dělat starosti s balením, stěhováním, taháním těžkých věcí a převozem? Zajímá vás stěhování Praha? Chcete stěhovat například kancelář či jiné velké prostory a hledáte stěhovací firmu, která se o vše postará a vše zařídí? Na druhou stranu nechcete stěhovací službu, která vás bude stát mnoho peněz?

Firma Imrwere je na trhu od roku 2008 a v oblasti stěhování poskytuje komplexní služby. Tým firmy tvoří profesionální pracovníci, kteří vychází vstříc všem požadavkům zákazníka. Díky naší flexibilitě, komplexnosti a osobnímu přístupu máme mnoho spokojených zákazníků. Nabízíme především stěhování v Praze, ale také po celé České republice a v zahraničí.

Stěhujeme vše od bytu až po velké firemní prostory. Jsme vybaveni na vysoké úrovni, a proto poskytujeme vysoký stěhovací standard. Mimo stěhování zajišťujeme balení nábytku, porcelánu, a dalších křehkých věcí, demontáž a montáž nábytku, likvidaci nábytku včetně odvozu na sběrný dvůr.

Naší předností je NONSTOP provoz, vlastní vozový park a technické vybavení. Vyškolení pracovníci podávají zákazníkům potřebné informace o službách, připraví individuální nacenění nákladů na stěhování a ostatní práce. Ceny, které předkládáme zákazníkům před začátkem prací, jsou již konečné a tudíž ví, kolik jej bude stěhování stát peněz.

Stěhovací firma Praha Imrwere se řadí mezi profesionální firmy a proto poskytuje i profesionální služby. Při sjednávání stěhování uzavíráme se zákazníky smlouvu, která obsahuje potřebné informace, čas a cenu stěhování, práva a povinnosti smluvních stran. Nákladní doprava má legislativně stanoveny podmínky, dle kterých firma jedná a funguje.

Přesvědčte se o našich kvalitách a prováděných službách na www.imrwere.cz. Zde naleznete veškeré informace o firmě, o službách, o cenách a naleznete zde i reference. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo osobně. Rádi s vámi probereme stěhování od začátku do konce a poradíme vám, co udělat, aby pro vás bylo stěhování jednoduché a bezproblémové.

Stěhování Praha, to je Imrwere. Odstěhujte se klidně a bez komplikací.