Alice in Paris – bytové doplňky, dekorace do bytu, ložní povlečení, doplňky do dětského pokoje – PR článek

Máte v plánu oživit či zútulnit si vaše dosavadní bydlení, zařizujete si nový domov a hledáte zajímavé zboží, se kterým se vám podaří vytvořit si domov přesně podle vašich představ?
Ať už patříte mezi jednu nebo druhou skupinu lidí, jistě také vám padne do oka moderní a zajímavé zboží od Alice in Paris.

 

Alice in Paris – skutečně široký výběr zajímavého zboží

Alice in Paris je prodejce bytových doplňků, dekorací do bytu a nábytku v belgickém, francouzském a dánském stylu. Tato kamenná prodejna nabízí své zboží také prostřednictvím svého internetového obchodu aliceinparis.cz.

 

Jaké zboží naleznete v obou jeho prodejnách?

Naleznete zde vše, co se týká doplňků a dekorací do vašeho domova. Do nabídky Alice in Paris patří kromě jiného následující zboží:

  • nábytek francouzské značky Blanc D´Ivoire – křesla, pohovky, noční stolky, odkládací stolky, skříňky, knihovny
  • dekorace do vaší ložnice v podobě ložního povlečení, přehozů, polštářů a závěsů
  • koupelnové ručníky, předložky a doplňky
  • bytové doplňky určené do obývacího pokoje, doplňky do dětského pokoje a kuchyně

Jste-li milovníkem či milovnicí belgického, francouzského či dánského designu, jistě vás zaujme kategorie „Bytové doplňky“, kde naleznete spoustu zajímavých a originálních bytových doplňků. Kategorie bytových doplňků je zaplněna bohatou nabídkou rámečků, zrcadel, lamp, úchytek na šuplíky, koupelnových a kuchyňských doplňků, a mnohými dalšími zajímavými kousky.

 

Originalita, kreativita a především kvalita spojená s jedinečným stylem

Alice in Paris vám přináší nábytek a bytové doplňky, jejichž cílem je inspirovat a oživit váš svět a především vnést do vašeho domova krásu, eleganci a pohodlí.

 

Alice in Paris je velmi zajímavý obchod s bohatou nabídkou originálních doplňků, které dokážou nejen oživit váš domov, ale také navodit příjemnou atmosféru prostředí. Nahlédněte do internetového obchodu Alice in Paris nebo navštivte jejich kamennou prodejnu v Praze 5 – Malá Strana.