jak by měla vypadat dětský pokoj

Jak by měla vypadat dětský pokoj, v níž se ti, kterých máme nejraději, tolik vyhrají? Faktem je, že dítě svůj pokoj využije minimálně o 50% více než dospělý. Dopřejme jim tedy malé, útulné království, které bude patřit jen jim.
Mnozí rodiče se domnívají, že čím více barev převládá v dětském pokoji, tím je to lepší. Není to však pravda. Dětský pokoj by měl působit útulně a dodávat pocit bezpečí, který děti tak potřebují. Pokud natřete každou stěnu jinou barvou a doladíte k tomu nábytek, koberec, hračky a budete se domnívat, že dětem se to bude líbit, jste na omylu. U dětí to vyvolá pocit zmatenosti či chaosu. Dětský pokoj je pro dítě nejen ložnicí ale i pracovnou. Umíte si představit soustředit se na svou práci v barevném cirkuse?  
Také by v dětském pokoji nemělo být mnoho nábytku hlavně v případě, že vytváříme pokoj pro malé dítě. Celkem postačí postýlka, komoda a skříň, protože mnoho nábytku může působit tísnivě. V dětském pokoji také nesmí chybět hrací koutek, kde má dítě svůj prostor na hraní, což v případě pokoje přeplněné nábytkem, by bylo nemožné.  
V našem internetovém obchodě najdete nábytkové sestavy vyzdvihující zejména kombinace přírodních a neutrálních barev. Svým designem jsou ve většině případů vhodné pro holky i kluky. Zejména bílá a přírodní barva, která v našich sestavách převládá je symbolem čistoty a navodí v dětském pokoji pocit klidu a rodinné pohody.