Noty na klavír, pomocník pro klavíristy

Najděte svou oblíbenou melodii s projektem NotyNaKlavír.cz!

Praha, 13. srpna 2012

Už nikdy neposlouchat oblíbenou melodii pouze v útrobách své mysli. Jednou provždy nechat své milované tóny hlasitě znít.“ těmito hesly se řídí nový hudební projekt zvaný NotyNaKlavír.cz, který zprostředkovává výměnu notových záznamů dle přání registrovaného uživatele. Originální server napomáhá uživatelům nalézt ty nejzapeklitější, nejzapomenutější a nejpopulárnější melodie a transkripce.

Ve velmi přehledné databázi not, která se neustále rozšiřuje, lze objevit notové záznamy skladeb od tuzemských i zahraničních komponistů. Dostupné noty nejsou určeny pouze pro klávesy klavíru, ale též pro ostatní hudební nástroje. Každý hudebník si na portálu NotyNaKlavír.cz může přijít na své.

Manipulaci s notami předchází jednoduchá registrace, která je zcela zdarma. „Registrací získává uživatel mnoho možností, jak s notovými záznamy pracovat. Vše je založeno na individuální volbě. Uživatelé mohou vlastní noty nabízet ostatním registrovaným milovníkům hudby, vyhledávat v katalogu a také vytvářet poptávky po vyhledávaných transkripcích. S majitelem not si může dohodnout výměnu či zapůjčení not,“ komentuje chod unikátního serveru jeho provozovatel Petr Rychlý.

Je pouze na volbě uživatele, jakou část své notové sbírek bude s ostatními hudebníky sdílet, na limity u tohoto serveru rovnou zapomeňte.

Probuďte v sobě lásku k hudbě. Připomeňte si dávno ztracenou píseň, získejte inspiraci! NotyNaKlavír.cz vám houslovým klíčem otevírají cestu do světa tisíců tónů.

Více informací naleznete na webových stránkách:

www.notynaklavir.cz