KASKA – prodej a servis zdravotnické a laboratorní techniky

Hledáte spolehlivého prodejce zdravotnické a laboratorní techniky, která vám nabídne zároveň také své servisní zázemí?

Zdravotnická a laboratorní technika od společnosti KASKA

KASKA je společnost s dlouholetou zkušeností ve svém oboru. Jejím hlavním předmětem je právě zajištění dodávek a také servisu techniky a přístrojů pro firmy působící v oblasti zdravotnictví a také mnohé jiné.
KASKA nabízí kompletní vybavení pro polikliniky, nemocnice, praktické lékaře, ambulance, rehabilitace, fyzioterapeuty, domovy důchodců, zdravotní a veterinární ústavy, laboratoře, lázeňské domy, zdravotnické školy, průmyslové laboratoře, fitness, domácí posilovny, veterinární ordinace i zařízení.

Hledáte-li prodejce, jež vám nabídne bohatý sortiment produktů prvotřídní kvality a za velmi výhodné ceny, neváhejte využít jejich nabídky a služeb.

KASKA vám přináší bohatý výběr z mnoha druhů zdravotnické a laboratorní techniky, mezi které patří produkty pro rehabilitace, gynekologie, kardio, sterilizace, kosmetiku, léčbu světlem, elektrochirurgii, stomatologii a praktické zařízení. Dále nabízí produkty jako infúzní a polohovatelná křesla, pečovatelská lůžka, zdravotnický nábytek, laboratorní sklo a antidekubitní podložky.

Sortiment této společnosti je tvořen také nabídkou následujících produktů:
·         defibrilátor
·         přenosné EKG
·         kojenecká váha

Defibrilátor, přenosné EKG a kojenecká váha
Investice do zdraví je jistě tou správnou volbou, ne-li tou nejlepší. A právě defibrilátory, přenosné EKG nebo také kojenecká váha patří do seznamu zdravotnických přístrojů, které bezpochyby patří k těm důležitým pro záchranu lidského života nebo péči o něj.

KASKA zařadila do své nabídky zdravotnického sortimentu defibrilátory, přenosné EKG a kojenecké váhy, které vyčnívají z řady svou prvotřídní kvalitou a mnohými dalšími funkcemi.