Poslední kousky sekaček VeGA HWM 46 SP za akční cenu

Nabízíme poslední kusy sekaček na trávu VeGA HWM 46 SP. Poslední skladová zásoba z celé ČR, kterou disponujeme. Další zásoba bude až příští rok.

Sekačka je vhodná pro většinu středních zahrad. Benzínová sekačka s pojezdem VeGA HWM46 SP. Sekačka VeGA HWM 46 SP je ideální na středně velké travnaté plochy. Její  výbava a design z ní dělají doslova klenot v této nižší třídě travních sekaček s pojezdem. Je nástupcem velice úspěšného modelu VeGA S465 SP, který se prodával do roku 2009. Sekačka VeGA HWM 46 SP vyniká pevným masivním ocelovým šasim. Zadní velká a přední kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u značky VeGA také samozřejmostí.

Jako prvek luxusu v této třídě sekaček nevídaný je měkčená rukojeť a masivní ovládací panel s úložným prostorem. Dále je tato sekačka vybavena sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Masivní žací nůž s mohutnými vyhazovacími „lopatami“ a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této sekačky VeGA HWM 46 SP doslova dravce zahrad.

Zahradní sekačka  je nyní akční cenu 5399 + zdarma volitelný dárek v hodnotě 300 Kč. Doprava zahradní sekačky je zdarma.