Hotel N

Hledáte příjemné ubytování ve Znojmě? Zají má vás mimo ubytování také chutná česká a regionální kuchyně? Sdílíte myšlenku ochotného a milého personálu? Chcete uspořádat výjimečný svatební den, rodinnou oslavu či firemní akci? Díky našemu dlouholetému působení v oblasti hoteliérství a gastronomie vám nabízíme své služby na odpovídající úrovni a to s úsměvem našeho přívětivého personálu.

Hotel Znojmo si zamilujete díky pestrému portfoliu zážitkových aktivit, komfortnímu ubytování a výborné gastronomii. Využijte nabídku našich oblíbených víkendových a wellness pobytů sestavených podle potřeb našich klientů. Čekají vás relaxační aktivity, gastronomické zážitky a vkusné ubytování. K dispozici vám jsou pohodlně vybavené pokoje, recepce, restaurace, hotelový bar a wellness zázemí, které si můžete prohlédnout v naši fotogalerii. Pokoje byly navrženy a vybaveny k vašemu plnému komfortu a spokojenosti.

Na krásné svatební okamžiky v Hotelu Znojmo jistě nezapomenete. Naše bohaté zkušenosti s organizací svateb plně využijeme ve váš prospěch. Nabízíme nejen ubytování a výborné menu. V rámci svatebního dne vám nabízíme také další služby, které jsou pro váš velký den důležité.  Zajistíme květiny, aranže, foto a video servis, moderátora, hudební produkci, dopravu luxusní limuzínou či koňským spřežením.

Jelikož se Hotel Znojmo nachází ve vyhlášené vinařské oblasti, považujeme za samozřejmost pořádání akcí spjatých s tímto skvělým nápojem. Mimo oblíbené degustace vín je možno vybírat z jednodenního či vícedenního programu, který nabízí pestré zážitky. Podrobný rozpis těchto akcí naleznete na našich internetových stránkách.

Ubytování Znojmo uspořádá vaše firemní akce jak pro zaměstnance, tak i pro vaše obchodní partnery v duchu práce i zábavy přesně podle vašeho přání. Pravidelně připravujeme kongresy, školení, firemní večírky, outdorový, sportovní, relaxační či wellness program.

Ubytování Znojmo, to je očekávaný komfort, přívětivý personál, chutná gastronomie, zážitky spojené s vínem či našimi nevšedními volnočasovými aktivitami. Nechte se hýčkat v Hotelu Znojmo a dopřejte svému tělu, smyslům i mysli nevšední dojmy.