Restaurace a Hotel U Daliborky

Pokud hledáte hotel, nebo restauraci v Ústeckém kraji, nezapomeňte navštívit Hotel a restauraci U Daliborky. Špičková kuchyně, úžasné ubytování s výhledem na řeku Ohři a Středočeské pohoří, to vše Vám utkví v paměti. Hotel a restaurace U Daliborky v Lounech nabízí jak českou, tak mezinárodní kuchyni v té nejvyšší možné kvalitě.

Hotel a restaurace U Daliborky, Louny, to je to správné místo pro chvíle odpočinku a užití si kulinářských zážitků, které pro Vás připravuje tým perfektně proškolených pracovníků, připravených vykouzlit Vám na rtech úsměv.

Restaurace a Hotel U Daliborky se nachází v příhradebním bloku situovaném severně od náměstí, sousedí s jedním z nejpozoruhodnějších domů ve městě zvaném Daliborka a zároveň v Hilbertově ulici vytváří protějšek bývalé radnice. Díky šetrné rekonstrukci budovy byly zachovány i ty nejjemnější z původních detailů, které dokreslují jedinečnost stavby.

Restaurace KLASIK, Gotické sklepení a Restaurace PANORAMA s krásným výhledem na České středohoří nabízí příjemné posezení.

V ubytovací části nabízíme šest prostorných hotelových pokojů s komfortním vybavením. Součástí dvou pokojů je navíc kuchyňský kout.

Naše prostory jsou vhodné pro pořádání firemních akcí, slavnostních a svatebních hostin,  abiturientských a rodinných setkání a jiných společenských událostí…..

Příjemné prostředí, osobitá atmosféra, vysoký komfort dělá z tohoto objektu ideální místo pro návštěvníky královského města Loun a jeho okolí..

Proto navštivte: udaliborky.cz.