Stěhování Brno – A+A Renax, s.r.o.

 

Stěhování kanceláří, firem a úřadů

 

Co je stěhování kanceláří a firem a úřadů?

Jde o velký zásah do chodu firmy, či úřadu. Také ale o nemalé ztráty, které Vaše firma, či úřad utrpí kvůli odstávce při stěhování. Proto je dobré stěhovat se s námi – s profesionály a tím zmíněné ztráty minimalizovat.                                                                                           Jedná se o stěhování jak firem, tak i úřadů, institucí, škol a podobně. Teoreticky se dá říci, že se jedná o stěhování všeho, co nesouvisí s bydlením, ale spíše s prací a zaměstnáním. Takové stěhování realizujeme v rámci města Brna, mimo Brno a kdekoliv potřebujete v Evropské unii.

Co se stěhuje

V tomto případě se stěhuje naprosto vše co máte na pracovišti. Pokud jde o stěhování kanceláří a kancelářského vybavení, bude to v první řadě nábytek a písemnosti. Také různé kancelářské stroje a zařízení. Jsou to třeba kopírky, plotry, tiskárny atd. Samozřejmě přestěhujeme i těžší vybavení Vaší kanceláře, třeba trezor, ohnivzdornou skříň, nebo server.                                                                                                                                       Při stěhování firem ale vždy nejde jen o stěhování  kanceláří. Do této kategorie spadá i stěhování dílen, archivů, skladů, nemocnic, obchodů, laboratoří, škol, galerií a podobných zařízení. Zde se především stěhují regály, těžké dílenské stroje a veškeré vybavení výše zmíněných provozů.

Jak Vám se stěhováním ještě pomůžeme

Uděláme cokoliv, co by Vám stěhování v Brně, nebo mimo Brno usnadnilo. Budeme pro Vás stěhovat v čase, kdy Vám to způsobí nejmenší obtíže, tedy u víkendu a svátcích a to bez jakéhokoliv příplatku. Pokud hodláte realizovat opravdu velké a náročné stěhování, navštívíme Vás, podíváme se co potřebujete stěhovat a na místě vše prodiskutujeme. Poradíme jak nejlépe vše zabalit, přichystat a jak stěhování zvládnout co nejrychleji. Zcela zdarma vypracujeme předem přibližný rozpočet a navrhneme nejlepší postup při Vašem stěhování. Společně s Vámi se budeme snažit najít nejlepší a ekonomicky nejvýhodnější variantu.

U malého stěhování běžného vybavení jedné, nebo několika malých kanceláří, jsme tyto záležitosti schopni alespoň přibližně řešit po telefonu. Máte-li však nějaké pochyby, nebo neobvyklé problémy, rádi předem navštívíme i Vás.

Aby jste měli vše dobře zabaleno a ochráněno proti případnému poškození, zapůjčíme Vám pro zabalení drobností a písemností přepravky a dodáme obalový materiál. Vše zabalíme a připravímepřepravě na nové pracoviště. Nejčastěji používáme bublinkovou folii, strečovou (smršťovací) folii, lepící pásku, karton a netkané textilie. V případě potřeby zapůjčíme i palety, nebo jiné prostředky k usnadnění balení a manipulace.

Pokud je to nutné, sami si vyřídíme povolení k vjezdu do pěší zóny, nebo do míst s omezením vjezdu. Vyjednáme si povolení k parkování tam, kde je omezení, nebo sjednáme zábor pozemku na obecním úřadu a magistrátu.

Provedeme demontáž a montáž nábytku. Můžeme Vám odpojit a připojit kancelářské spotřebiče (kopírky, faxy, počítače a podobně). Po předchozí dohodě jsme ve spolupráci s renomovaným odborníkem schopni rozpojit a na novém pracovišti znovu zprovoznit i celou počítačovou síť.                   

Při stěhování třeba dílenských strojů jsme schopni realizovat odpojení i připojení od médií a v případě požadavku zajistit provedení elektro revize, oprávněným revizním technikem.

Eliminujte Vaše ztráty způsobené stěhováním a zavolejte nám. Jsme klíčem k Vašemu bezproblémovému a bezpečnému stěhování. Jsme profesionálové, s námi se stěhování nemusíte bát.