Tepelná čerpadla TnG-Air

Přemýšlíte o tepelném čerpadle pro svůj dům či bytový dům? Máte zájem o tepelná čerpadla Praha nebo tepelná čerpadla Ostrava? Hledáte firmu, která zajišťuje kompletní práce? Chcete mít absolutní přehled a kontrolu nad vytápěním vašeho domu?

Firma TNG-AIR.CZ s.r.o. zajišťuje veškeré práce, které se tepelných čerpadel týkají. Připravíme vám projekty, audit a zajistíme realizaci a prodej tepelných čerpadel. Zajímá vás kromě šetření peněz také záchrana životního prostředí?

Tepelná čerpadla Praha a tepelná čerpadla Ostrava umí obojí, šetří vaše peníze a zároveň šetří životní prostředí. Tepelná čerpadla mají mnoho variant využití. Můžete je použít v zimě na vytápění, v létě jako klimatizaci a navíc pro ohřev užitkové vody. Samozřejmě je možné i propojení se stávajícím topným zařízením. Využití nemusí být pouze v obytných domech, ale také v průmyslových objektech, penzionech, kancelářských budovách a dalších. V takových budovách je vytápění tepelnými čerpadly nepopsatelně levnější než jiným způsobem. Systémy tepelných čerpadel nabízíme v mnoho variantách, jako jsou vzduch-voda, Tng-air a další.

Kontaktujte nás nebo nás osobně navštivte a dozvíte se více informací. Na www.zatopime.cz naleznete reference naší firmy, kontakty a další informace. Práce provádí náš specializovaný a vyškolený tým. Díky našim dlouholetým zkušenostem můžete věřit, že vkládáte důvěru do odborníků.

Nechte si nainstalovat tepelná čerpadla Praha a tepelná čerpadla Ostrava, a ušetřete své peníze, energii i čas. V zimě vám bude teplo a v létě se příjemně ochladíte.