Dětské nastěnné dekorační hodiny

 

Hodiny do dětského pokoje, které lze jen doporučit můžeme pořídit u výrobce v internetovém obchodě zajímavéhodiny.cz Hodiny s příběhem a nevšedním kouzlem dodávají dětským pokojíčkům útulnost a pocit bezpečí. Však se o to zasluhují dětští hrdinové, kteří vycházejí s dekoračních vzorů, aby potěšili a ochránily děti. Zároveň tyto originální ručně vyrobené hodiny pomůžou naučit děti poznávat znázorňující čas na hodinách.

 

Výčtem lze například doporučit následující hodiny do dětského pokoje:

 

Nástěnné hodiny Révová víla

 

Na vinici, rozsáhlém pozemku osázeném vinnou révou, bydlí mezi hrozny vína malinká víla. Spatřit ji mohou jen ti, kteří na ně nepřestali věřit. Drobné stvoření pomáhá vinařům hlídat úrodu. Prosí slunce, aby svými paprsky svítilo na vinici, spolupracuje s bytostmi deště, aby dodaly vinné révě dostatek vláhy.  

 

Nástěnné hodiny Květinové děti – chlapec

 

V dětském pokoji se budou báječně vyjímat nástěnné hodiny s motivem květinových dětí. Odkud se vlastně malý chlapec, který si hraje na velkém květu čarokrásné květiny, vůbec vzal? Patří do světa mezi nebem a zemí – do království elfů, víl, andělů a dalších bytostí. Květinový chlapec dokáže přivolávat hezké sny na dobrou noc a nikdy nedovolí, aby hodinové ručičky ukazovaly nesprávný čas.  

 

Nástěnné hodiny Horská víla

 

Touláte se rádi po horských údolích a chodíte s očima dokořán otevřenýma? Pak možná mezi horským kvítím na chvíli spatříte malé, jemné stvoření, které patří do Říše fantazie. Horská víla se před zraky zvědavých kolemjdoucích raději schovává… V jejím rozjímání ji dokáží vyrušit jak hlučné kroky lidí, tak i hlasitý hovor. Je to víla plachá, která však nosí štěstí všem, kdo ji spatří.

 

Nástěnné hodiny Andělíček štěstí

 

Umístit si do našeho domácího prostředí hodiny – andělíčka pro štěstí má svůj význam. Tato nadpozemská krásná bytost umí nejen v noční době přivolávat jen hezké a bezstarostné sny a přes den láskyplně hlídat hodinové ručičky, aby správně ukazovaly čas. Andělíček štěstí nás všechny učí opět věřit ve vyšší moc a na zázraky, tak jako za dětských let.