Kancelářský nábytek VASA

Jednoduchost a stabilita charakterizuje stoly kancelářského nábytku Vasa. Firma Vasa nabízí několik úspěšných řad nábytkových sestav pro využití v kancelářích.

 

 Kancelářský nábytek VASA Eco

 

Eco je variabilní skříňový a stolový kancelářský a konferenční systém. Charakterizuje jej klasická podnož tvořená pevným deskovým korpusem. Systém umožňuje široké multifunkční uspořádání v pracovním prostoru. K tomu slouží řada stolových desek s klasickou ABS hranou nebo s pružnou ergonomickou litou polyuretanovou (PUR) hranou. Mimořádná odolnost PUR hrany dlouhodobě zajišťuje elegantní vzhled i při vysoké zátěži.

 

 Kancelářský nábytek VASA Ergo

 

Kancelářský nábytek řady Ergo má variabilní kovovou podnož s trnoží nebo elektrokanálem. Společně s deskami s litou PUR hranou v barvě šedé či antracit nebo s hranou ABS v barvě plochy tvoří lehké, ale také velmi stabilní stoly moderního vzhledu a vysoké užitné hodnoty. Řada tvarových desek umožňuje snadné vytváření konferenčních sestav stolů Ergo.

 

 Kancelářský nábytek VASA Easy

 

Easy je levný, stavebnicový a kompaktní stolový systém kancelářského nábytku. Zaujme především svým elegantním odlehčeným designem a překvapivou tuhostí. Při malém počtu multifunkčních ocelových dílů umožňuje tvorbu značného množství sestav. Kancelářský nábytek řady Easy skýtá nepřeberné množství variací pro nejrůznější uplatnění. Dává volný průchod vlastní kreativitě a vyjádření.

 

 Kancelářský nábytek VASA Eline

 

Kancelářský nábytek VASA Eline je praktický a moderní systém, který umožňuje nadstandardní úroveň variability a lze ho doplnit širokým výběrem doplňků. Jeho základem je pevná konstrukce s vysokou užitnou hodnotou. Hliníková podnož je spojená ocelovým rámem a doplněná velkým množstvím tvarově řešených desek s ABS hranou.