Tepelná čerpadla Bioterm

Hlavní důvody pro pořízené tepelného čerpadla:

 

 V prvé řadě to jsou PENÍZE. Tepelné čerpadlo představuje skutečný zisk do budoucna, neboť jejich využitím ušetříte na provozu Vašeho domu. Navíc se díky tepelným čerpadlům stáváte nezávislí na monopolích, které tlačí ceny za plyn a elektriku každoročně směrem vzhůru. Přestože je investice do tepelného čerpadla oproti plynovému kotli vyšší, její návratnost v úspoře energie ji několikanásobně převýší.

 

 Dalším důvodem, proč zvolit tepelné čerpadlo je jeho vícestranné využití. Například tepelná čerpadla s vrty lze využít též pro celoroční a v podstatě beznákladový chod klimatizace. K tepelnému čerpadlu lze také bez obav doplnit například řízené větrání, které Vás investičně vyjde rozhodně na méně, než samostatně instalované větrací systémy.

 

 Tepelné čerpadla díky své jedinečné technologii, kdy využívají pro vytváření energie teplo z okolí, napomáhají zároveň udržovat rovnováhu globálního klimatu. Z tohoto důvodu jsou tepelná čerpadla velice ekologická a jejích pořízením ušetříte nejen Vaši peněženku, ale i matku přírodu.

 

 Tepelná čerpadlo, to je nová revoluce ve vytápění Vašeho domu. Kontaktujte nás a informujte se na všechny výhody, které Vám tepelná čerpadla nabízejí.