Hledáte širokou nabídku zájezdů? Víme, kde hledat!

Na zaslouženou dovolenou se snad těší každý z nás. Po celoroční namáhavé práci je právě dovolená téměř vysvobozením. A co je lepší než ležet a odpočívat na vlastní zahradě? Jet na zájezd! A pokud nevíte, kam vyrazit, nechte si poradit a vyberte si zájezd dle Vašich představ od cestovní agentury JOLANA.

Cestovní agentura JOLANA nabízí a zajišťuje velmi širokou nabídku zájezdů. A to jak poznávacích, pobytových či specializovaných a to do většiny zemí světa. Ze specializovaných zájezdů jsou poskytovány pobyty sportovního zaměření, rybářské a lyžařské zájezdy buď v tuzemsku, nebo v zahraničí. V nabídce nechybí ani skvělé Eurovíkendy v těch nejromantičtějších městech světa, jako je Londýn nebo Paříž. Absolvovat můžete také relaxační wellness pobyty, které potěší zejména ty, kteří hledají zaručený odpočinek.

A co dále cestovní agentura JOLANA nabízí? Dá se říci, že vše, na co si vzpomenete a co s dovolenou souvisí. Jsou to například rezervace a prodej vstupenek přes Ticketportal, vyřizování víz či cestovního pojištění, které je téměř pokaždé nutné. Využít také můžete nejrůznější rodinné balíčky, prohlédnout si nabídku zájezdů pro seniory či dokonce vybírat z nudistických dovolených. Na své si zde tedy přijde opravdu každý.

Velkým plusem, který stojí za zmínku, je fakt, že pokud si vyberete dovolenou v destinacích jako je Bulharsko, Turecko, Malorka či řecký Rhodos, nebudete muset absolvovat cestu na velké pražské letiště. Na letadlo totiž můžete nasednout i v Pardubicích! To je vhodné zejména pro ty z Vás, kteří bydlí daleko od Prahy a mají to do Pardubic blíž, nebo máte raději menší letiště, kde se lze podstatně snadněji orientovat.

Nyní již více neváhejte a vybírejte z nabídky zajímavých zájezdů od cestovní kanceláře JOLANA.