Hotel Rychta

Vyrážíte na dovolenou? Hledáte zajímavé místo pro odpočinek, sport, turistiku či prohlídky českých památek? Hledáte ubytování Netolice, penziony Netolice nebo penzion Netolice? Chcete strávit příjemnou dovolenou v České republice?

Přijeďte na dovolenou do Netolic. Hotel Rychta vám poskytne příjemné ubytování, kvalitní služby a mnoho zajímavých sportovních, turistických a historických příležitostí. Už vás nebaví vybírat z nepřeberného množství nabídek na dovolenou?

Už nemusíte přemýšlet. Hotel Rychta je situován v historické části Netolic. Od roku 1882 zde bylo pohostinství u Boudalů a v této tradici hotel pokračuje. Hotel nabízí 19 pokojů, které mají kapacitu 46 lůžek s možností 11ti přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se satelitem, bezplatným přístupem na internet a apartmány mají navíc minibar a rádio. K ubytování řadíme doplňkové služby, které představují půjčovnu kol, úschovnu kol, tandemové seskoky, vyhlídkové lety, tenisové kurty, rybolov nebo vyjížďky na koních. K dispozici je také uzavřené parkoviště pro 10 osobních automobilů. V uzavřeném dvoře, je mimo parkoviště, pro děti dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou a trampolínou.

Stravování je možné v pivnici nebo restauraci. Pivnice má kapacitu 50 míst a 6 míst na baru. Nabízí hotová jídla, minutková jídla, pokrmy k pivu a alkoholické i nealkoholické nápoje. Restaurace nabízí 45 míst, výběr z jídelního lístku a pro milovníky vína má připravenou nabídku z kvalitních moravských vín. V letních obdobích je k dispozici zahradní restaurace.

Ubytování Netolice, Penzion Netolice a Penziony Netolice kromě příjemného ubytování nabízí také krásy městě. Netolice jsou historickým městem, leží v šumavském podhůří a jsou zde k vidění mnohé historické památky. V okolí města Netolice naleznete nespočet historických památek jižních Čech.

Veškeré informace o ubytování, stravování a další naleznete na www.hotelrychta.com. Odpovídáme na telefonické i emailové dotazy. Rádi vás přivítáme v našem hotelu.

Užijte si skvělou, klidnou a zajímavou dovolenou. Ubytování Netolice, penziony Netolice či penzion Netolice vám nabízí skvělou možnost.