Hotel Villa Conti

Potřebujete poradit kam letos na letní dovolenou? Nejste si jisti zda chcete jet do zahraničí nebo po Čechách? Či snad jen nevíte, kam v Česku vyrazit? Přemýšleli jste už o Českém Krumlově? Zadali jste již hotel Český Krumlov?

Jestli ne, je to velká chyba. Doporučujeme pro letošní sezónu lokalitu Český Krumlov. Hotel Villa Conti je to pravé ubytování. Nechcete nic řešit? Chcete se klidně ubytovat, vše mít zařízené a bez problému?

U nás se vám nepřihodí nic nepříjemného. Náš hotel je přizpůsobený tak, aby jste zde nemuseli nic řešit. Hotel Villa Conti se nachází přímo v historickém centru města. Původně zde byl Renesanční měšťanský dům, který se v roce 2000 přestavěl na hotel. Hotel Český Krumlov nabízí 10 komfortních dvoulůžkových pokojů s kompletním vybavením. Co vás určitě nadchne je komfortní zařízení v romantickém slohu. Dovolená u nás je vhodná pro turisty, sportovce, rodiny s dětmi, ale také pro ty, kteří si chtějí odpočinout.

Český Krumlov a okolí nabízí mnoho historických památek, cyklistických stezek, in-line stezky a další. Na www.villaconti.cz/cesky-krumlov/ naleznete veškeré potřebné informace, včetně rezervací a kontaktů do hotelu.

Přijeďte si k nám odpočinout, zasportovat si a poznat nová místa. Hotel Český Krumlov je ideálním místem pro dovolenou.