Praha Ubytování – Penzion Spokjený host

Praha ubytování – Penzion Spokojený host je příjemný rodinný penzion umístěný nedaleko Prahy. Nabízí tak alternativu k občas složitému problému, který se nazývá „Praha ubytování“. Penzion je totiž sice mimo hranice hlavního města, ale v dosahu jak pražské MHD, zastávky nedaleko penzionu nabízejí spojení hned na dvě stanice metra, tak lze od penzionu velmi rychle dojet autem do centra metropole, nebo využít k rychlému přesunu nedávno dostavěný Pražský okruh..Mimochodem auto můžete vždy zaparkovat na uzavřeném parkovišti vyhrazeném pouze pro hotelové hosty.

 

Pokud využijete služeb Penzionu bude obsluha se všemožně snažit, abyste se cítili jako doma. V penzionu s nachází pouze 8 pokojů, což ještě více podtrhuje rodinnou atmosféru celého ubytovacího zařízení.

 

Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou a WC, televizí a bezdrátovým připojením na internet zdarma. V přízemí s nachází společenská místnost, kde najdeme moderně vybavenou kuchaňskou linku včetně mikrovlnné trouby a lednice, příjemný jídelní kout se stoly a také dětský koutek.

 

Pokoje lze rezervovat telefonicky, formou SMS, e-mailem či vyplněním rezervačního formuláře na stránkách hotelu. Rezervaci považujte za platnou až po obdržení potvrzení od penzionu.

 

 Akce – Praha Ubytování

 

Akce č. 1 – Víkendový pobyt: 2 + 1 noc zdarma

 

Akce č. 2 – Sobotní noc: 20% sleva

 

Akce č. 3 – Nedělní noc: 20% sleva

 

Aby byla sleva poskytnuta, musíte ji objednat minimálně týden předem a uvést jakou akci objednáváte.