Rodinný penzion Atlet

Komfortní ubytování v Jihlavě poblíž centra za atraktivní ceny, to oceňují naši stálí i noví klienti. Všechny své dosavadní zkušenosti v hoteliérství každodenně využíváme ve váš prospěch a plnou spokojenost s našimi službami. Ochotný a vstřícný personál považujeme za standard, který přísně dodržujeme.

Ať už hledáte ubytování na den, týden, čtrnáct dní či déle, jsme tu pro vás. Připravili jsme podrobnou fotogalerie, kde si můžete prohlédnout celkový pohled na penzion i každý z našich pokojů. Získáte tak přesnou představu o vzhledu a vybavení ubytování Jihlava. K dispozici jsou komfortní pokoje s 1,2,3,4 lůžky a také dva apartmány s kuchyňkou. Ubytování Jihlava nabízí pokoje ve standardu ***. Tento fakt vám zajišťuje na každém pokoji koupelnu s WC a sprchovým koutem, telefon, TV, ledničku, internet zdarma s pevným i WiFi připojením. Na každém patře penzionu je pak k dispozici kuchyňka s dřezem, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. Protože je pro nás důležitý váš klid, zajistili jsme parkování v uzavřeném dvoře penzionu po celou dobu vaši návštěvy zdarma.

nově zrekonstruovaném penzionu naleznete klid a přesto se do středu dění dostanete za pár minut. Kultura, gastronomie, sport, koupaliště, zoo či oblíbené festivaly a výstavy svou pestrostí zaujmou i náročného návštěvníka. Historické centrum Jihlavy potěší milovníky kultury velkým množstvím památek a památkově chráněných objektů. Všechny tyto zážitky nabízí jak město Jihlava, tak její blízké okolí. Rezervujte si pokoj či apartmán na našich stránkách z pohodlí vašeho domova či kanceláře. Pokoje i samotný penzion prošly nedávnou vkusnou rekonstrukcí, která přispěla k celkovému zvýšení pohodlí pro naše klienty. Pokud hledáte soukromí a přesto chcete mít vše na dosah, jste na správné adrese. Příjemné ubytování  Jihlava je vhodné pro jednotlivce, rodiny s dětmi i skupiny přátel. Jeho strategická poloha vyhovuje jak turistům, tak lidem vyhledávajícím zábavu i klientům přijíždějícím za prací.

Personál penzionu Jihlava se těší na vaši návštěvu.