Vila Evička – ubytování Luhačovice

Vybíráte letní či zimní dovolenou? Rádi byste jeli do lázeňského prostředí? Oslovilo vás ubytování Luhačovice? Zajímáte se o krásy České republiky více než o zahraničí? Chcete udělat svým příbuzným či známým radost dovolenou v lázních?

Ubytování Vila Evička v Luhačovicích je to pravé. Luhačovice jsou nejkrásnější lázeňské středisko v celé střední Evropě. Jsou vyhlášenou destinací, kde můžete strávit svou dovolenou a volný čas. Ubytování Luhačovice nabízejí klidnou dovolenou pro všechny věkové skupiny.

Vila Evička nabízí příjemné ubytování přímo v srdci Luhačovic. Je to poklidná čtvrť města. Toto ubytování nabízí veškerý komfort i pro náročného návštěvníka. V této destinaci budete mít klid a zároveň budete mít v dosahu veškerá zajímavá místa. Ubytování nabízíme ve dvou dvoulůžkových pokojích, v apartmánu či bytu 2+1. Celkem v naší vile nabízíme 8-12 lůžek. Výhled ze všech pokojů míří do centra Luhačovic a zajistí vám tím umocnění zážitků z vaší dovolené. K dispozici je zde parkování přímo u vily na soukromém parkovišti.

Samozřejmě můžete využít lázeňské procedury v lázních Luhačovice. Pro aktivnější návštěvníky máme zajištěnou půjčovnu kol. Podívejte se na www.evicka-luhacovice.cz a přesvědčte se sami. Získáte potřebné informace o ubytování a aktivitách v Luhačovicích.

Ubytování Luhačovice vám zajišťuje krásnou dovolenou. Přijeďte si k nám odpočinout, poznat nová místa, historické památky a kulturu. Věříme, že se budete velice rádi vracet.