Breza – automatické závlahové systémy

Zahradní architektura Praha přináší profesionalitu v péči o vaši zeleň. Zahradu lze využívat k pěstování rostlin stejně tak jako k účinné relaxaci či okrasným účelům. Nejen zahrady, ale také parky a sportoviště od nás jsou u investorů velmi oblíbené. Již několik let se specializujeme na závlahy zahrad a zahradní architekturu. Také poskytujeme služby v rámci další údržby zahrad, parků a sportovišť. Pokládáme travnaté koberce, provádíme rekultivaci či zakládáme jezírka. V oblasti zahradní architektury s námi získáte komplexní služby, které zahrnují poradenství, podrobnou konzultaci, návrh a schvalovací proces investorem, potřebné terénní úpravy, výsadbu květin, keřů i vzrostlých stromů a osazení skalek. Vybudujeme vám vodní parky či umístíme velké soliterní kameny. Celkový výsledek záleží jen na přání a možnostech investorů, které plně respektujeme.

Krásnou zahradu je třeba pravidelně zavlažovat. V dnešní době můžeme tento problém efektivně řešit pomocí automatických závlahových systémů. Zaměřujeme se nejen na závlahu zahrad všech velikostí, ale i velkých parků a sportovních areálů. Pravidelné a přiměřené dávkování vody je jedním z klíčů ke krásnému trávníku. Automatické závlahové systémy přináší velké úspory vody a díky adekvátní zálivce získáte trávník hodný obdivu.

Realizace zahrad Praha nabízí komplexní služby. Za dobu své existence jsme získaly řadu zkušeností a ty využíváme ve prospěch vašich projektů. V sekci reference se můžete seznámit s již realizovanými projekty a utvořit si tak přesnější představu o průběhu prací.

Zahradní architekt Praha – krásná zahrada s ideální péčí.