Lepší výhodný výkup, než zbrklý prodej.

Chcete rychle uskutečnit prodej nemovitosti? Získat co nejdřív finanční prostředky? Pozor na příliš zbrklé jednání. Mohlo by se Vám totiž vymstít.
Potřebujete-li peníze během několika dnů, běžný prodej nemovitosti je hodně nejistá sázka. Musíte si totiž uvědomit, co všechno s sebou přináší. Je potřeba zařídit hodně smluv, výpisů a povolení. K tomu abyste je získali a zařídili, musíte strávit hodiny v bance, na úřadě a na katastru nemovitostí.  Jediná chyba může prodej domu, bytu, nebo třeba pozemku zhatit.
Druhá věc je také hledání kupce. Běžným způsobem a za odpovídající hodnotu nemovitosti to může trvat týdny i měsíce. Na to ale nemáte čas. Pokud tedy chcete, aby se kupec ozval rychle, musíte s cenou dolů.
Lepší než takový neuvážený prodej, je zvolit výkup nemovitostí. I tady si ale samozřejmě musíte dát pozor.
Výkup nemovitostí si majitelé volí z různých důvodů. Možnost výhodné investice, nákup nemovitostí, ale i dluhy a exekuce. Často je brán jako poslední zoufalé řešení, jak pro svůj účel získat finanční prostředky. Majitelé nemovitostí pak bývají nuceni zásadním způsobem snížit cenu. Takovému průběhu se můžete snadno vyhnout. Jen si musíte správně vybrat společnost, u které výkup realizujete. Měla by cenu Vašeho domu, bytu, nebo pozemku určit dle jeho skutečné hodnoty na trhu. Postarat se o formality a poslat Vám peníze.
Na této bázi funguje například Edox Reality. Dostanete osobního makléře, který určí cenu, postará se o všechny smlouvy a ostatní papíry a převezme za Vás komunikaci s bankou, úřady, katastrem, popřípadě s exekutorem. Peníze dostanete do 24 hodin. Bude-li potřeba, obdržíte okamžitou zálohu v hotovosti. V případě potřeby budete mít zajištěno i náhradní ubytování. Bude o Vás zkrátka postaráno a celý výkup nemovitosti proběhne rychle a na úrovni.

Potřebujete-li tedy rychle uskutečnit prodej domu, bytu, pozemku či chaty, nepouštějte se do zbrklého prodeje. Raději zvolte výhodný výkup nemovitostí. Pokud správně zvolíte obchodního partnera, bude to nejlepší řešení.