Odkup nemovitostí – Na co si dát pozor?

Čeká Vás odkup domu, bytu, chalupy či pozemku? Nevíte, do čeho to vlastně jdete? Je tu pár věcí, na které byste si měli dát pozor.

Odkup nemovitostí, nebo chcete-li výkup nemovitostí, je vlastně nejrychlejší formou prodeje. Nemusíte shánět kupce, takže ušetříte i týdny práce. Nemusíte se taky bát, že budete svoje peníze dlouho vymáhat, i to se totiž u kupujících občas stává. Jednoduše si zajistíte výkup u společnosti, která jej nabízí, a své peníze máte brzy na účtu. Důvody pro výkup nemovitosti mohou být různé. Finanční tíseň a hrozící exekuce, nebo naopak příležitost k zajímavé investici či koupě nemovitosti. Rozhodující je, mít peníze co nejdřív. Proces je krátký a rychlý, o to větší si však musíte dát pozor.

Ve chvíli, kdy zvolíte odkup nemovitosti, je jasné, že hodně pospícháte. To je velmi snadno zneužitelný fakt. Nezřídka se majitel nemovitosti setká s tím, že za cenu rychlého vyřízení a zaslání peněz na účet, je nucen cenu nemovitosti velmi znatelně snížit. Výsledný zisk tak mnohdy nestačí na to, na co byl určen. Společnost, která výkup provádí, jednoduše ví, že nemáte příliš na výběr. Potřebujete urychleně peníze a to Vaši vyjednávací pozici zhoršuje. Klíčovým bodem pro celý výkup nemovitostí tedy je, výběr společnosti.

Potřebujete najít takovou společnost, kde se nebudete muset o nic starat, budete vědět, jak byla cena nemovitosti určena a zároveň dostanete peníze během několika hodin. Jednou z takových pro Vás může být například Edox Reality.

Edox Reality si zakládá na ochraně zájmů majitelů nemovitostí, a tedy i těch Vašich. Osobní makléř, který Vám bude přidělen, určí cenu nemovitosti dle její skutečné tržní ceny. Navíc za Vás zařídí veškeré papírování a komunikaci s úřady či bankou. Své peníze dostanete do 24 hodin. Celý výkup nemovitosti je tedy rychlý, korektní a pro Vás výhodný a bez starostí. Co víc si přát?