Rustikální krby

Kdo by v létě myslel na topení? Snad jen ten, kdo právě staví nový dům a potřebuje si promyslet čím a jak ho bude vytápět. Za starých časů se vytápělo dřevem či uhlím. Lidem začalo postupně vadit, že z kamen při přikládání uniká kouř, zápach ohně a saze a když mohli, nechali si zavést do domu plynové ústřední topení. To je bez práce a čisté. Na druhou stranu si ale za komfort pěkně zaplatíte. Topení však není pouze otázkou peněz či pohodlí. Důležitá je také atmosféra, kterou doma teplo vytváří. Těžko si představit, že sedíte před radiátorem ústředního topení a zíráte na něj.

Pro celkovou domácí atmosféru a navození pocitu pohody, jsou k nezaplacení krby. Krby jsou dnes velmi oblíbeným zdrojem tepla, přinášejí do vašich domovů atmosféru pohody a romantiky. Když si zatopíte v krbu, stačí si přitáhnout křeslo a můžete se dlouze dívat do praskajících plamenů a pozorovat přiložená polena, jak hoří. Nemusíte se bát žádného nepořádku ani zápachu z páleného dřeva. Moderní krby sestávají z krbové vložky, která je uzavřena skleněnými dvířky, a krbové obestavby, která může být sestavena v různém stylu dle vašeho vkusu a z různých přírodních materiálů. Krbová vložka zajišťuje, že moderní krby neztrácejí nic ze své romantiky, zároveň však vaši domácnost uchrání před prachem, sazemi i odletujícími jiskrami, které mohou leccos poškodit či podpálit.

Moderní krby mají díky své konstrukci a použitým materiálům vysokou výhřevnost a účinnost spalování a jsou schopny vytopit bez nejmenších problémů celý váš dům. Dopřejte si i vy čistý a příjemný způsob vytápění pomocí krbu. Navštivte profesionální internetový obchod Levnykrb.cz, kde si můžete pořídit i vy stylový krb dle vašich představ. V sortimentu nechybí praktické krbové vložky renomovaných výrobců, elegantní a praktické obestavby i nejrůznější příslušenství a doplňky.