Skylink

Skylink satelitní platforma působící na území České a Slovenské republiky. V Česku je jejím provozovatelem společnost TradeTec a. s.
Do počtu uživatelů se jedná o největší satelitní platformu v České republice.
Skylink nabízí různé typy karet umožňujících neomezený příjem základních českých a slovenských televizních a rozhlasových stanic a s maximálně dvouměsíční lhůtou pro příjem těch televizních stanic, které jsou součástí některého z nabízených placených balíčků.
V současné době přechází Skylink z kódování CryptoWorks na modernější typ kódování signálu tzv. Irdeto PI-sys. Skylink se na změnu připravil s dostatečným předstihem. Proto pro uživatele, kteří vlastní modul Irdeto, ale kartu CryptoWorks, byla vyvinuta nová Karta Skylink VÝMĚNA. Lze se též setkat s kartami Skylink NEXT, pro užívání dvou televizorů a v rámci jedné domácnosti a s kartou Skylink Sezóna, která ovšem není ve standardní nabídce karet.
Z nabízených balíčků je zdarma Gratis. Ten kromě základních televizních stanic v České a Slovenské republice zahrnuje též některé české a slovenské rozhlasové stanice.
Z placených balíčků obsahuje největší počet televizních stanic balíček Kombi, který navíc nabízí některé stanice v HD rozlišení. Pro fanoušky HD rozlišení existuje balíček HD Plus s veškerými programy v HD. Je možné kombinovat různé balíčky s nabízenými prémiovými TV programy nebo lze i zakoupit balíček KOMPLET shrnující veškeré rozhlasové a TV stanice Skylink. Předplatitelé balíčků KOMPLET, MULTI HD, HD PLUS a KOMBI navíc každých 14 dní obdrží Magazín Skylink TV. Tento lifestyle časopis obsahuje přehledný TV program 67 stanic a navíc obsahuje reportáže a novinky ze světa sportu, kultury, cestování, módy nebo gastronomie.

Z nabídky Skylink si mohou přijít na své diváci sportovních událostí, zpravodajských kanálů, hudebních pořadů, programů pro děti, dokumentů nebo různých druhů filmů, včetně těch pro dospělé.

Fonetip s.r.o.
www.satelitni-komplety-shop.cz