Plesové šaty, díky kterým jsem byla za princeznu

Miluji netradičně vypadající plesové šaty, u kterých jsem si jistá, že je v ten stejný moment, nebude mít dalších pět dam na stejné akci, také. Proto jsem se vždy sázela na luxusní plesové šaty značky Jovani. Mají totiž úžasně rafinované střihy, které vždy dokonale skryjí jakékoliv malé nedostatky a velmi lichotivě zdůrazní ženské křivky. Díky dlouhým červeným plesovým šatům z rozparkem, které jsem oblékla na novoroční ples mého muže v loni na konci roku, jsem se ten večer cítila, jako skutečná princezna. Letos je proto obléknu znovu. 

Prodej plesových šatů jsem stihla

Abych nepřišla o ty nejlepší kousky této sezóny, musela jsem pečlivě zvolit dobu, kdy bude zahájen prodej plesových šatů značky Jovani. Naštěstí mě má kamarádka včas upozornila na prodej nových neotřelých kousků na internetu a já jsem se tak ihned pustila do výběru šatů pro letošní plesovou sezónu. Po dlouhé a zralé úvaze, kdy jsem asi hodinu a půl probírala nejnovější modely netradičně vypadajících plesových šatů na internetu, samozřejmě se svou kamarádkou a zároveň také rádkyní, zvolila jsem pro letošní rok neotřelou stříbrnou barvu šatů, a to opět s netradičním rozparkem, který ze mě znovu udělal bohyni celého plesu. 

Dlouhé plesové šaty jsou sázkou na jistotu

Jelikož již nejsem zrovna nejmladší, ač se na svůj věk skutečně necítím, pro jistotu vždy volím raději dlouhé plesové šaty, které jsou alespoň tedy v mém případě, vždy sázkou na jistotu. Mám totiž pocit, že my vždy udělají mnohem krásnější nohy a také pas nežli kratší typ šatů. Můj manžel mě již ovšem nějakou dobu lanaří, ať ukážu na plese své krásné dlouhé nohy a neschovávám je pod dlouhé šaty. Já se ovšem potřebuji v šatech zejména dobře cítit, a tak je pro mě důležitější, aby mé šaty byly pohodlné a já se nemusela obávat toho, že z nich vykukuje něco, co bych skutečně nechtěla a co by způsobila nepříjemné faux pas.