Léčivé kameny jsou mou tajnou závislostí

Sbírám celou řadu věcí, mezi ně patří zejména tarotové karty, amulety, andělíčci a také léčivé kameny ze šungitu. Těch mám popravdě opravdu nejvíce. Má sbírka je tak plná, že již pomalu nevím, kam s nimi. Nedávno jsem dokonce část svých šungitových kamenů věnovala své dobré kamarádce, která jim rovněž naprosto propadla. Naštěstí je můj manžel benevolentní a mé šungitové pyramidy mu doma nevadí a ba naopak, jejich pozitiva vidí na každém kroku. Šungit totiž zbavuje naši domácnost elektromagnetických vln, které negativně působí na naše zdraví. Zpočátku muž přisuzoval své problémy se spánkem své práci, nyní se ovšem ukázalo, že je na vině negativní síla z naší televize, počítače a také mikrovlnné trouby. 

Léčivé kameny ve formě amuletů zbožňuji

Náušnice, náramky, přívěsky, prstýnky a jiné šperky, které jsou vyrobeny právě z léčivých kamenů, naprosto zbožňuji. Díky tomu má léčivé kameny stále u sebe a mohu se tak na jejich sílu vždy spolehnout. Pokud se mě tak někdo z rodiny zeptá, jaký dárek k Vánocům či k narozeninám bych si představovala, ihned odpovím že podobný šperk, který mi vykouzlí úsměv na tváři za každých okolností. Ráda je totiž nosím k jakýmkoliv příležitostem to jen jde. 

Šungitovým štěrkem opracovávám také vodu

Nedávno jsem zjistila, že šungitem mohu také čistit pitnou vodu od škodlivin. Šungitovým štěrkem tak opracovávám pitnou vodu od ropných produktů, pesticidů, fenolů i huminů. Kovy i nekovy, bakterie i mikroorganismy tak v naší pitné vodě, kterou s manželem po úpravě šungitem konzumujeme, nemají místo. Dcera navíc šungitovou drť podává i rybičkám do akvária, jelikož to rovněž velmi prospívá jejich zdraví a celkové vitalitě. Rybičky se poté cítí mnohem šťastněji. Jsem tak jejím hlavním distributorem šungitové drtě, o kterou se vždy ráda přihlásí ve správný čas. Léčivé kameny tak mohou mít skutečně ohromné účinky pro lidi i zvířata.