Autofashion

Máte zájem o izolace do auta? Zajímá vás tepelná izolace a zvuková izolace? Hledáte autosalon, který provádí izolace do auta? Zajímáte se pouze o komplexní služby?

Autofashion je tu právě pro vás. Jsme tuningový shop a od roku 2001 prodáváme značkové autodoplňky, autopotahy na míru, tepelné izolace, zvukové izolace a přesné autokoberce nebo autokosmetiku.  Pro rychlejší nákup jsme vytvořili přehledný eshop, kde naleznete naši kompletní nabídku.

Prodáváme zvukové izolace a tepelné izolace včetně homologace a certifikátu kvality. Izolace se prodává v pásech o šířce 100cm. Můžete ji pořídit s aluminium hliníkovou folií nebo se samolepící vrstvou. Je možné si vybrat i jejich kombinaci aluminium hliníkovou fólii se samolepící vrstvou.

Tepelnou a zvukovou izolaci doporučujeme použít do automobilů a dodávek. Hlavním využitím je izolace tepla a zvuku, dá se ale použít také jako izolace do motoru, do dveří auta mezi plech a čalounění. Využití izolace je opravdu široké. Dále ji můžete použít do bytových jader a trubek, na izolaci klimatizačních rozvodů, tepelná izolace bojlerů a zásobníků na vodu. Alu fólie je také použitelná pro izolaci venkovní střechy proti slunci.

Na další výhody a nevýhody tepelné a zvukové izolace se podívejte na www.autofashion.cz. Zde naleznete potřebné informace, veškeré zboží, kontakty a samotný eshop. Neváhejte nás kontaktovat, náš tým odborníků vám rád poradí s jakýmkoliv problémem.

Jsme tuningový shop, který ví co je pro vaše auto nejlepší. Tepelná izolace a zvuková izolace je pro nás hračkou.