Autoškola Brno

Chcete si udělat řidičský průkaz? Vyhledáváte autoškola Brno? Chcete si udělat řidičský průkaz v autoškole, která má dlouholeté zkušenosti a ještě za příjemnou cenu? Nechcete do autoškoly, kde vám dají řidičák tzv. zadarmo?

Autoškola K3A – autoškola Brno je přesně pro vás. Jako autoškola působíme na trhu již od roku 2000 a máme v Brně nejdelší tradici. Snažíme se naše studenty kvalitně připravit do dnešního velice hustého dopravního provozu.

Díky dlouholeté zkušenosti vám dáváme záruku kvalitní přípravy a to ve všech směrech. Nejen, že budete skvěle připraveni k závěrečným zkouškám, ale také budete na 100% připraveni na samostatné řízení. Každému studentovi se věnujeme individuelně a s maximální péčí. Průběžně připravujeme studenty teoretickými znalostmi, které zároveň uplatňujeme v provozu.

Vaší přípravě se bude věnovat tým zkušených instruktorů. K dispozici máme kvalitně vybavenou učebnu a autocvičiště, kde testujeme jízdy před vyjetím do ostrého provozu. Samostatné jízdy provádíme na motocyklech Yamaha choler, v osobních automobilech Škoda Fabia 1,2 nebo 1,4 nebo v nákladním vozidle IVECO.

Podívejte se na www.k3a.cz – Autoškola Brno nebo nás navštivte osobně v našich kancelářích. Řidičský průkaz u nás získáte rychle, kvalitně a za skvělou cenu.

Udělejte si řidičský průkaz v autoškole K3A a buďte připraveni do dnešního chaotického provozu.  Ne z každé autoškoly vyjdete připraveni a obohaceni o potřebné znalosti.