Bez spolehlivého stavbyvedoucího můžete splakat nad výdělkem

Jistě se každý z nás alespoň jednou za život setkal se špatnou stavební firmou. Ne všichni si totiž troufneme postavit si například dům pouze vlastníma rukama. Stavební firma Vám sice postaví téměř vše, na co si vzpomenete, otázkou však zůstává následná kvalita stavby. Snad ve všech případech najdete něco, s čím nejste spokojeni a co by šlo udělat o 100% lépe. A proto je nutné, a troufám si říci dokonce povinné, pořídit si stavební dozor – stavbyvedoucího. Ty poskytuje například web www.stavebnidozor-stavex.cz.

Stavební dozor, autorizovaný technik a stavitel či koordinátor BOZP dle zákona č. 309/2006 Sb. Všichni tito profesionálové, vysílaní firmou STAVEX, se specializují na provádění autorizovaných stavebních a technických dozorů s působností po celé České republice. Ať už stavíte budovu klasickými technologiemi, nízkoenergetický dům, dřevostavbu či nějakou pasivní stavbu, stavební dozor bude vždy vědět co a jak a rozhodně se Vám jeho pomoc vyplatí. Vyvarujete se totiž případným chybám způsobených stavební firmou, a ušetříte tak i nemalé peněžní částky, které by jinak padly na nápravy chyb.

Dále si stavební dozorci vezmou na starost zadání zakázky, výběr dodavatele stavby, spolupráci s projektantem či důležité stavební povolení, bez kterého zkrátka stavět vůbec nemůžete. Vy se tedy nemusíte starat téměř o nic. Při samotném průběhu stavby je také samozřejmostí kupříkladu fotodokumentace výstavby, organizace kontrolních dnů a kontrola harmonogramu a v neposlední řadě hlavně kontrola prováděných prací dle projektové dokumentace.

Pokud se tedy rozhodnete oslovit stavební dozor, neváhejte navštívit internetové stránky www.stavebnidozor-stavex.cz. Zde se totiž dozvíte jak mnoho užitečných informací, tak si rovnou můžete i samotného stavbyvedoucího objednat. Jak již bylo uvedeno výše, spolupráce s profesionálem se Vám beze sporu vyplatí.