Český Výrobce plastů – KTZ s.r.o.

Poohlížíte se po profesionální společnosti, která vám nabídne prvotřídní plastové výrobky? Vhodným partnerem pro vás může zajisté být společnost K. T. Z., spol. s r. o.

K. T. Z. spol. s r. o. – plastové výrobky, výroba plastových komponent
Společnost K. T. Z. se plně orientuje na výrobu plastových komponent již od roku 1991. Odběratele pro svou produkci nachází nejen v rámci České republiky, ale také v mnoha zahraničních státech, jako je například Rakousko, Maďarsko nebo také Polsko.

Výstup své obchodní činnosti, tedy plastové komponenty, uplatňuje v mnoha oborech, mezi které spadají následující:

  • v potravinářském průmyslu v podobě víček na sklenice, konzerv a dóz na saláty
  • plastové komponenty společnosti K. T. Z., spol. s r. o. nachází své uplatnění také v zemědělství – vyrábí izolátory ohradníku pro chovatele, dále také napáječky telat a další pomůcky využitelné v zemědělství
  • velkou část jejich odběratelů tvoří zákazníci z odvětví stavebnictví, jímž nabízí pomocné prvky při výrobě betonových panelů

K. T. Z. sází na kvalitu svých plastových výrobků
Ke své výrobě využívá K. T. Z. prvotřídní technologie nejmodernějších vlastností. Díky tomuto faktu dokážou plnit i ty nejnáročnější požadavky na výrobu plastových výrobků.
Od tohoto faktu se také odráží vysoce certifikovaná výroba plastů, jejíž výstupem jsou skutečně kvalitní a rozměrově přesné plastové výrobky.