Revize hromosvodů, elektroinstalační práce, revize elektro – EMO Elektrik, s. r. o.

Neodmyslitelnou a nedílnou součástí každé výstavby nového objektu anebo hlubší rekonstrukce stávajícího interiéru jsou dodávky elektroinstalačních prací a různých elektro revizí.
Elektroinstalační práce by se neměly podceňovat. Neznalý a nezkušený v oboru by se mohl dopustit hned několika závažných chyb, nemluvě o tom, že se jedná o životu nebezpečnou činnost.
Vždyť kdo by si přál mít doma nekvalitně provedené elektroinstalační práce v podobě vypadávajících pojistek, nedostatečného množství zásuvek, špatného umístění osvětlení, nebezpečí požáru? Určitě nikdo.
Poohlížíte-li se po zkušené a profesionální společnosti, která je vám připravena nabídnout své elektroinstalační práce, revize hromosvodů nebo také revize elektro v různém rozsahu zpracování, nemusíte již dále hledat.

Myslete včas na kvalitu a volte profesionály!
Elektroinstalace a revize s EMO Elektrik, s. r. o.
Společnost EMO Elektrik, s. r. o. je tím ideálním společníkem pro vás. Do základního výčtu prací této společnosti spadají následující činnosti:

  • veškeré elektroinstalační práce na nízkém napětí v průmyslové i bytové výstavbě či při rekonstrukcích
  • opravy instalací nízkého napětí
  • revizní činnosti v oboru elektro
  • následné odstranění závad
  • zajištění dodávky rozvaděčů nízkého napětí
  • montáže a revize hromosvodů
  • poradenská činnost
  • zajištění veškerých dodávek elektromontážního materiálu, vydávání přihlášek k odběru elektrického proudu, projekční činnost

Společnost EMO Elektrik, s. r. o. se svou podnikatelskou činností zabývá již řadu let. Díky svým bohatým zkušenostem a znalostem, které nabyla po dobu svého podnikání, může svým klientům nabídnout skutečně fundovaný servis prvotřídní kvality podložený seriózním, spolehlivým a profesionálním jednáním.

Kontaktní údaje, které můžete využít pro získání více informací nebo také pro zadání zakázky, jsou následující:
Tel.: +420 377 327 556
Mobil: +420 603 414 203
Email: emo-elektrik@quick.cz
Vsaďte na spolehlivost a kvalitu a kontaktujte odborníky!