Tlakové příruby pro energetický, chemický či potravinářský průmysl

Poptáváte kvalitní tlakové příruby? Tak doporučujeme produkty od firmy KVINTAS, která trh zásobuje těmi nejlepšími tlakovými přírubami, vhodnými pro všechny průmyslové obory. Její příruby splní vaše požadavky na vysokou kvalitu, na preciznost provedení a také na dlouhou životnost. Přečtěte si v aktuálním článku, co vše vám mohou u KVINTAS nabídnout.

Kvalitní příruby již od roku 1993

Ve KVINTAS vyrábějí kvalitní příruby již od roku 1993. V tomto oboru tak mají bohaté zkušenosti. S produkty se zaměřují nejen na český trh, ale také je vyvážejí do zahraničí. Máte zde záruku rychlé dodávky v požadovaném termínu nebo také dobré ceny. Příruby jsou samozřejmě v předepsané kvalitě a s kompletní dokumentací. Na výběr máte i z různých doplňkových služeb, jejichž využití vám usnadní dopravu nebo prodlouží životnost vybraných přírub.

Příruby mohou být dodány v kartonových krabicích, ve svazcích nebo na dřevěných paletách o různých rozměrech. Vždy jsou zajištěny proti nežádoucímu pohybu. O konkrétních možnostech dopravy se vyplatí informovat přímo na webových stránkách priruby-kvintas.cz. Dále je můžete doplnit povrchovou úpravou v podobě galvanického nebo žárového zinkování, čímž je dosaženo ještě lepších vlastností použitých materiálů.

Vyberte si příruby podle svých představ

Příruby se zde rozhodně nevyrábějí jako univerzální. Na výběr máte z mnoha možností kvalitního provedení, takže každá příruba je zhotovena přesně s ohledem na požadavky zákazníka. Může být krková, plochá, zaslepovací, závitová nebo točivá. Takové příruby využijete například v energetickém, chemickém nebo v potravinářském průmyslu.

Jejich provedení je však nijak nelimituje a v úvahu tak přichází různorodé možnosti použití. Příruby se vyrábějí dle speciálních požadavků zadaných individuálně zákazníkem, dle dodané výkresové dokumentace i z dodaných polotovarů. Vždy jsou zhotovené v předepsané kvalitě v souladu s normami ČSN, EN, DIN, ANSI nebo třeba GOST.