Topenářské a instalatérské práce MONTEZ, s.r.o.

Hledáte firmu, která zajišťuje topenářské práce? Sháníte firmu, která provádí opravy kotlů? Chcete na topenářské práce a instalatérské práce opravdového odborníka v oboru? Nechcete už platit za nekvalitní práci? Výměna kotlů, oprava kotlů, kotelny nebo kompletní topenářské práce je to, co hledáte?

Společnost Montez, s.r.o. vám nabídne ještě víc. Nabízíme především kvalitní služby s profesionálním přístupem. Je naším cílem mít spokojené zákazníky.

Naše hlavní zaměření jsou montáže tepelných zařízení. Zajistíme kompletní instalatérské a topenářské práce vč. oprav, revizí a odborného poradenství. Především vám zajistíme veškeré služby s profesionálním přístupem, a to pro zákazníky z Brna i širokého okolí.

Naše služby v oblasti voda-topení-plyn zahrnují montáže a opravy kotlů, rozvody plynového, parního či teplovodního potrubí, montáže kotlů a ústředního vytápění, prodej náhradních dílů ke kotlům, opravy kotlů i jejich příslušenství, revize kotlů Slatina a Vihorlat Snina, odborné poradenství a konzultace a další topenářské práce.  Díky naší kompletní nabídce prací vás zbavujeme starostí o údržbu, opravy a rekonstrukce tepelných zařízení.

Na webových stránkách http://montez.opravy.com se můžete podívat na kompletní informace o prováděných pracích. Také si zde můžete prohlédnout naše reference, které zobrazují kvalitu naší práce. Při využití nabízených služeb se nemusíte bát přemrštěných cen, navíc zdarma provádíme podrobné technické prohlídky. Teprve po technické prohlídce naceníme  rozsah a cenu prací.

Navštivte naše webové stránky nebo nás navštivte osobně a získejte spoustu informací o topenářských a instalatérských pracích, které provádíme.

Využijte naší širokou nabídku topenářských prací a šetřete svůj čas i peníze. Není nad kvalitně provedenou práci. Ušetřete si nervy a trápení s neprofesionálními firmami.