Truhlářství HOPLA

Budete rekonstruovat byt, kuchyň, dětský pokoj nebo jiné části bytu? Chcete mít kuchyni, ložnici, obývací stěnu, dětský pokoj, vestavěné skříně a další nábytek na míru? Hledáte opravdu kvalitní a šikovné truhláře? Nechcete se o nic starat, chcete rovnou dostat hotové návrhy do ruky? Nechcete už nakupovat v obchodních domech levný nábytek, který nic nevydrží?

Obraťte se na truhlářství Hopla. Na trhu působí již několik let a sídlí v Mirošovicích u Prahy. Převážně se zabývá zakázkovou výrobou dřevěného nábytku na míru. Zhotovujeme návrhy veškerého nábytku, realizujeme výrobu a montáž. Chcete mít také kvalitní, účelný nábytek přesně dle vašich představ?

Pokud nemáte jasnou představu o nábytku, kuchyni, pokoji či dalších pomůžeme vám s návrhem a vhledem. Zaručujeme vám profesionální přístup, zaměřování zdarma, konzultace zdarma, grafický návrh zdarma, cenovou kalkulaci zdarma, montáž a dopravu výrobků a demontáž a likvidaci starého nábytku. Truhlářství Hopla vyrábí nejkvalitnější vestavěné skříně, kuchyně na míru a dětský nábytek.

Vestavěné skříně vyrábíme na míru dle vašich požadavků a představ. K dispozici máme více než 100 druhů dekorů a barev. Materiály používáme masivní a lamino. Při výběru vám doporučíme nejlepší varianty materiálů, doplňků a samozřejmě bereme ohled na cenu. Dětské pokoje jsou rovněž na míru.

Dětské a studentské pokoje jsou naší specializací. Začínáme od návrhu přes výrobu až k dopravě k vám domů. Pro výrobu používáme certifikované lamináty. Již při návrhu myslíme na bezpečnost dětí a používáme proto bezpečnostní skla a zrcadla. V případě dětských pokojů je třeba dbát na praktičnost, účelnost a funkčnost. Kuchyně na míru jsou velice oblíbenou službou.

Vytváříme 3D návrhy, aby si zákazníci mohli živě představit vzhled a funkčnost kuchyně. Vzhled se řídí pokyny zákazníka. Pokud nemáte představu o vzhledu, velikosti, funkčnosti, tak se nemusíte obávat, rádi vám vše vysvětlíme, doporučíme nejvhodnější řešení.

Pořiďte si dětský nábytek, kuchyně na míru, vestavěné skříně v truhlářství Hopla a váš domov nabere nový směr. Budete se konečně cítit jako doma.