Výroba obalů z vlnité lepenky – obaly, krabice, lepenky – South Bohemia Star s. r. o.

Potřebujete obal z vlnité lepenky a přejete si jej mít ve tvaru a rozměrech přesně podle vašich představ a potřeb?

Společnost South Bohemia Star, s. r. o. je pro vás tím pravým dodavatelem. Tato zkušená firma s více než 20-tiletými odbornými zkušenostmi zaplňuje trh svými výrobky – obaly z vlnité lepenky.

Obaly a krabice z vlnité lepenky

Dnešní konzumní doba způsobuje, že papírové krabice můžete vidět téměř na každém rohu. Takovéto krabice se staly již běžnou součástí našeho každodenního života. Vždyť cokoliv si dnes zakoupíte, téměř vše je zabaleno v krabici. Počínaje malým parfémem, přes obaly na pizzu a konče vysokou a rozměrnou lednicí.
Společnosti South Bohemia Star, s. r. o. je připravena pro vás, jako pro své klienty, vyrobit jakýkoliv rozměr a tvar obalu. Tato firma je specialistou na malé a střední série, avšak je připravena vyrobit vám obal na přání již od jednoho kusu.

V sortimentu výrobků této společnost naleznete krabice a obaly nejrůznějších rozměrů – jsou jimi krabice na pizzu, krabice na sklenice, vína, hračky a mnohé další výrobky. Pro výrobu obalů používá společnost South Bohemia Star nejrůznější materiály, jako je vlnitá lepenka, hladká lepenka, plast, dřevo, kov a také kombinace těchto materiálů.

Navštivte e-shop této společnosti a vybírejte z nepřeberného množství obalů a krabic.