Tenisové míče Dunlop Fort

Tenisoví hráči znají kvalitní tlakované míče Dunlop Fort All Court. Vyrábí je firma Dunlop Slazenger Int. a do velké obliby se dostaly především díky svým dobrým vlastnostem. Základem úspěchu těchto tenisových míčů je použitá technologie. Je vidět, že inovace a důraz na kvalitu při vývoji se vyplatily.
Nová HD CORE technologie zvyšuje životnost míčů a zlepšuje herní vlastnosti. Míče Dunlop Fort All Court jsou velmi oblíbeny zejména pro svoje mimořádné herní vlastnosti a pro svoji vysokou trvanlivost. Ikona firmy DUNLOP SLAZENGER Int. Tenisové míče Dunlop FORT prošly v souvislosti s novými materiálovými trendy technologickou inovací. FORT ALL COURT je míč vysoké kvality vyrobený pro hru na všech površích, tedy jak na antuce, tak na trávě, ale i na tvrdém povrchu a umělém povrchu. Při výrobě pryžového jádra je použita nová technologie HD CORE, která nejen zvyšuje životnost míčů, ale také zlepšuje herní vlastnosti. Použitý DUNLOP Fluoro Melton zvyšuje viditelnost míče.
Tenisové míče DUNLOP jsou po desetiletí lídrem jak v kvalitě, tak v technologickém rozvoji. V této tradici chce firma DUNLOP pokračovat a proto vyvinula nové současné technologie, které pomáhají zlepšit kvalitu hry. Všechny míče s HD2 Technologií (HD Core + HD Cloth) mimořádně zlepšují kvalitu míče, které splňují všechny požadavky i pro ty nejnáročnější hráče.
DUNLOP Fluoro Cloth technologie byla vyvinuta za použit prvotřídního meltonu upraveného napuštěním speciálním zářivým barvivem. Tato svítivost mimořádně zvyšuje viditelnost míče při hře.
Oproti klasické receptuře pryžového jádra míče DUNLOP FORT byla technologicky změněna na HD Technologii, která zvyšuje trvanlivost a zajišťuje konzistentní herní vlastnosti jednotlivých míčů, což přináší hráčům mimořádné uspokojení.
Míče se prodávají v uzavřených dózách (tubách), které obsahují 4 kusy míčů. Kartonové balení pak obsahuje 18 nebo 20 dóz. Chcete-li míče vyzkoušet, objednejte si je ve specializovaném internetovém obchodu tenisove-mice-dunlop.cz, který provozuje firma Laurián s.r.o. v Praze 6 – Dejvicích. Míče tam mají skladem a zašlou Vám libovolné množství. Při objednávce většího množství než jeden kartón získáte ještě výhodnější cenu. Obchod posílá míče poštovní zásilku (doručení je zpravidla do následujícího pracovního dne) nebo si můžete míče ve skladu firmy vyzvednout (počkejte si na zprávu, že je zboží pro vás připraveno). Míče Dunlop Fort All Court jsou určeny pro všechny hráčské úrově a na všechny typy povrchů.