CS link

CS link
Cs link satelitní platforma, poskytující příjem satelitních programů na našem území. Zákazníkům nabízí dva druhy karet pro bezproblémové dekódování.
NEOMEZENÁ KARTA- navždy dekóduje základní české a slovenské TV a rozhlasové programy, navíc některé v HDTV rozlišení. Samozřejmostí je možnost naladění některých zahraničních TV stanic (podmínkou je konvertor duo LNB). Stejné možnosti, avšak pouze na dobu 12 měsíců nabízí ROČNÍ KARTA.
Placené balíčky umožňují volbu širokému spektru televizních diváků, včetně selekce shlížených programů.
TOTAL- do počtu nabízených programů, nejobsáhlejší balíček cs link. Jeho součástí jsou i ostatní balíčky (kromě FILM a FILMBOX). V tomto balíčku by měl najít svoje oblíbené pořady každý televizní divák.
MÝCH 6- nabízí divákovi volbu z balíčků TOTAL a FILMBOX.
MIX- nabízí různé spektrum programů, stejně jako TOTAL. Rozdílem je menší počet programů- 13. Oproti balíčku TOTAL je však levnější a rovněž je svým zaměřením určen pro celou rodinu.
SPORT- nabízí 6 sportovních kanálů kompletně v českém jazyce. Sportovním fanouškům tak už neunikne žádná významnější událost.
DOKUMENTY- 5 TV programů s převážně přírodní nebo historickou tematikou.
FILM- obsahem balíčku jsou 3 programy- HBO, HBO 2 a Cinemax.
FILMBOX- tento balíček umožňuje příjem programů z archivu SPI International a zahrnuje programy FILMBOX a FILMBOX EXTRA.
Cs link poskytuje svým zákazníkům prakticky všechny dostupné programy též samostatně, bez jakékoliv povinnosti předplacení některého z balíčků.
Fonetip s.r.o.
www.satelitni-komplety-shop.cz